Prikausto žvilgsnį ir žadina vaizduotę

NAUJOJI FORD KUGA PLUG-IN HYBRID

FORD ĮKROVIMO PASLAUGOS IR GALIMYBĖS EUROPOJE

Ford siekia tapti lyderiu Europoje siūlant klientams plačias elektrinių automobilių pasirinkimo galimybes ir užtikrinant patogią prieigą prie įkrovimo paslaugų.

ĮKROVIMAS NAMUOSE

Jūsų hibridinio arba elektrinio automobilio įkrovimas namuose – tai paprastas ir efektyvus būdas pasirūpinti, kad automobilio baterija būtų įkrauta jums reikiamu metu. Tiesiog įjunkite savo automobilį į standartinį buitinį elektros lizdą ir palikite krautis. Vis dėlto, dėl ribotos namų ūkiams skirtos kištukinių lizdų galios, tai nėra greičiausias automobilio baterijos įkrovos būdas. Iš kitos pusės, tokiam įkrovimui nereikia jokios papildomos techninės įrangos, todėl tai rentabili ir itin plačiai prieinama įkrovimo alternatyva.

ĮKROVIMAS VIEŠOSIOSE STOTELĖSE IR PASKIRTIES VIETOSE

Mūsų visiškai elektrinių ir įkraunamų hibridinių automobilių asortimente rasite automobilių, į kurių standartinę komplektaciją įeina viešojo įkrovimo stotelėms skirti įkrovimo kabeliai. Priklausomai nuo konkretaus modelio, tokį kabelį gali tekti įsigyti papildomai. Šis įkrovimo kabelis suteiks galimybę bet kuriuo metu įkrauti jūsų Ford automobilį daugiau kaip 100 000 visoje Europoje išsidėsčiusių įkrovimo vietų, kurių skaičius nuolatos auga. Mes pasirūpinsime pakankamu elektra nuvažiuojam atstumu.

GREITESNIS ĮKROVIMAS NAMUOSE

Pageidaujate namuose įkrauti savo visiškai elektrinį arba hibridinį automobilį greičiausiu būdu? Tuomet geriausias sprendimas – Ford Connected Wallbox. Naudodamiesi Ford Connected Wallbox įkrovimo stotele savo elektromobilį arba įkraunamą hibridą įkrausite per naktį – greičiau negu naudojantis buitiniu kištukiniu elektros lizdu. Su mumis bendradarbiaujantys specialistai gali padėti įrengti šią stotelę jūsų namuose. Jūs taip pat galite įsigyti mūsų Wallbox įkrovimo stotelę tiesiogiai ir dėl jos įrengimo patys kreiptis į sertifikuotą elektrotechniką.

ĮKROVIMAS VIEŠOSIOSE STOTELĖSE IR PASKIRTIES VIETOSE: IONITY

Ford yra viena iš IONITY, greičiausiai besiplečiančio Europos įkrovimo stotelių tinklo, steigėjų. Visiškai elektrinių Ford automobilių vairuotojai IONITY tinklo įkrovimo stotelėse galės naudotis sparčiausiomis rinkoje įkrovimo paslaugomis. 2019 metų gegužę IONITY išdidžiai paskelbė apie 100-osios savo greitojo įkrovimo stotelės atidarymą Europoje. Tai buvo didelis žingsnis įgyvendinant tikslą Europoje įrengti 400 IONITY greitojo įkrovimo stotelių iki 2020 metų pabaigos.

PATOGUS ĮKROVIMAS

Naudodamiesi į jūsų telefoną įdiegta FordPass programėle, nustosite nerimauti dėl savo elektromobilio įkrovos būsenos. Tiesiog atsidarykite FordPass programėlę ir, patikrinę elektrinės baterijos įkrovos lygį, žinosite, ar reikia įkrauti bateriją prieš kitą jūsų kelionę.

Mes taip pat bendradarbiaujame su NewMotion, kuriančia didžiausią viešųjų įkrovimo stotelių tinklą Europoje. Ši partnerystė suteikia jums galimybę savo išmaniajame telefone rasti arčiausiai jūsų esančias viešosios įkrovos vietas, sužinoti, kaip iki jų nuvykti ir kiek kainuos visiškai įkrauti jūsų hibridinį automobilį, elektromobilį arba furgoną. Savo visiškai elektriniame Ford automobilyje jūs taip pat galite matyti jūsų suplanuotame maršrute išsidėsčiusias viešojo įkrovimo vietas. Tai reškia, kad galėsite įkrauti savo elektromobilį pakeliui, neišklydę iš savo maršruto.

IONITY – DIDESNI NUVAŽIUOJAMI ATSTUMAI

Elektrifikacijos revoliucija apima ne tik automobilių technologijas. Mes taip pat investuojame į didesnius nuvažiuojamus atstumus užtikrinančią infrastruktūrą. IONITY – tai bendra Ford, BMW Group, Daimler ir Volkswagen Group įmonė. Kartu mes kuriame patikimą greitojo įkrovimo stotelių tinklą visoje Europoje, todėl ilgesnėms jūsų kelionėms reikės skirti mažiau įkrovimo laiko.

BATERIJOS ĮKROVIMAS

Yra daugybė būdų įkrauti jūsų elektrinį automobilį – nuo pažangios savaiminio įsikrovimo technologijos iki naudojimosi buitiniais kištukiniais elektros lizdais. Peržiūrėję šį vaido įrašą, susipažinsite su populiariausiomis automobilio arba furgono įkrovos galimybėmis.

PATARIMAI, PRAVERSIANTYS ESANT ŽEMAI APLINKOS TEMPERATŪRAI

 1. Naudokitės išvykimo laiko pasirinkimo funkcija su išankstinių sąlygų nustatymu savo FordPass programėlėje – tai įšildys jūsų automobilį naudojant ne baterijos, o įkrovai skirtą energiją.
   
 2. Naudokite sėdynių ir vairo šildymo funkciją, jeigu yra. Taip sumažinsite klimato kontrolės sistemos apkrovą.
   
 3. Įjunkite priekinio ir galinio lango šildymą. Tai leis palaikyti skaidrius langus (toks šildymo būdas leidžia sunaudoti mažiau energijos negu naudojant salone esančią šilumą).
   
 4. Naudokite oro recirkuliacijos salone ir neatitirpinimo režimą, jeigu tai daryti saugu. Tokiu būdu šildysite salone esantį jau šiltesnį orą, o ne šaltą orą iš aplinkos.
   
 5. Patikrinkite padangų slėgį ir pritaikykite jį žemesnei temperatūrai.
   
 6. Stabdykite švelniai. Tai leis be reikalo nenaudoti energijos, nes, esant žemoms temperatūroms, baterija negali priimti didesnio energijos kiekio.