Lietuvos metų 4x4 ir Tautos automobilis 2024

Ford Ranger Raptor

Nepralenkiamas. Visur.

Naujasis Ford Ranger Raptor

NAUJASIS FORD RANGER RAPTOR

Pasiruoškite visiškai naujam „Ford Ranger Raptor“ 2022-ųjų modeliui: geriausias 4x4 pikapas iš „Ford Performance“ Europoje.

„Ford Ranger“ yra žinomi dėl savo tvirtumo. Visiškai naujas, naujos kartos „Raptor“ yra pats tvirčiausias. Su dvigubu turbokompresoriumi V6 292 AG „EcoBoost“ benzininiu varikliu, puikia pakaba su „Fox“ amortizatoriais ir ekstremaliu „Baja“ važiavimo režimu.

KAINORAŠTIS IR KATALOGAS

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

Susipažinkite iš arčiau

PIKAPAS SU STULBINANČIA GALIA IR GALIMYBĖMIS

Dar daugiau galios ir galimybių, kurioms kelius atveria naujausios technologijos ir neįtikėtina 3 litrų „EcoBoost“ V6 variklio jėga, išvystanti net 292 AG. Naująjį „Ranger Raptor“ galima rinktis iš dviejų puikių variklių: visiškai naują dviejų turbinų 3,0 l „EcoBoost“ V6 benzininį variklį ir „Bi-turbo“ 2,0 l „EcoBlue“ dyzelinį variklį. 

Galia ratams perduodama pažangios 10 pavarų automatinės pavarų dėžės pagalba, o lenktynėse sukurta „anti-lag“ sistema padeda užtikrinti maksimalias emocijas, prie kurių prisideda net keturis režimus, nuo „Quiet“ iki „Baja“, turinti išmetimo sistema.

Naujasis pikapas turi net septynis vairavimo režimus – nuo uolėtos bekelės ar smėlėtos dykumos iki greitkelio. Rodos, akimirksniu.

RAPTOR DEMONSTRUOJA TIKRĄ IŠTVERMĘ

Perjungus „Baja“ režimą, naujasis „Ranger Raptor“ akimirksniu pritaiko transporto priemonės nustatymus didelio greičio bekelės poreikiams. Net 272 mm prošvaisa užtikrina, kad šis pikapas nemato nieko nepravažiuojamo, o keturių varančiųjų ratų sistema su blokuojamais diferencialais bei dviejų lygių pavarų dėžės reduktorius naująjį „Ford Ranger“ paverčia tikru bekelės karaliumi. Palyginti su įprastu „Ranger“, „Raptor“ provėža platesnė 15 cm, prošvaisa aukštesnė 5,1 cm.

Sukurtas dominuoti dykumoje, užvaldyti kalnus ir lengvai manevruoti visur kitur – tikriems entuziastams sukurtas, antrosios kartos „Ranger Raptor“ pikapas pakelia visureigio našumo kartelę aukštyn.

PIKAPAS SU IŠSKIRTINIAIS FOX AMORTIZATORIAIS

Naujasis „Ford Ranger“ – nesustabdomas bekelėje. Unikali važiuoklė pritaikyta ne tik greitam ir tiksliam vairavimui iš taško A į B – specialiai sukonstruota pakaba leidžia labai greitai važiuoti bet kokios dangos paviršiumi, pernelyg nesirūpinant duobėmis, akmenimis ar medžių šaknimis po ratais.

Naujieji pikapai turi visiškai atnaujintą ir sutvirtintą pakabą, suteikiančią dar daugiau galimybių kelyje. Aktyvią važiuoklę „Ford Performance“ padalinys kūrė kartu su FOX. Išskirtiniai „Fox“ amortizatoriai reiškia, kad pakabos sistema gali sugerti beveik viską, ką į ją metate.

Įveikite kliūtis neatsisakydami svarbiausio – didelio malonumo vairuoti ir nepakartojamo jausmo, kai savo rankose jaučiate nepaprastą visureigio jėgą.

NAUJASIS FORD RANGER PRABANGUS VIDUJE, SAUGUS IŠORĖJE

Naujojo „Ranger Raptor“ interjeras buvo nuodugniai atnaujintas su nauja vairuotojo skaitmenine sąsaja ir išskirtine vidaus apdaila, kurią puošia „Raptor“ simboliai. Aukščiausios kokybės odos interjeras išsiskiria oranžinės spalvos akcentais.

Keliaudami savo „Ford Ranger Raptor“ ne tik pasieksite pačius tolimiausius savo kelionės tikslus, bet galėsite saugiai jaustis dėl daiktų, paliktų bagažinėje – dėka „Mountain Top“ užrakinamo krovinių skyriaus uždangalo ne tik visi daiktai yra saugūs, bet ir Jūsų „Ford“ pikapas atrodo gražiau bei pasižymi geresnėmis aerodinaminėmis savybėmis.

Tiesiog išsirinkite vieną iš aštuonių, geriausiai Jus apibūdinančių pikapo spalvų – viskuo kitu jau pasirūpino „Ford Ranger“ meistrai.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.