Naujas darbo ir laisvalaikio balansas

NAUJASIS FORD TOURNEO CONNECT 

Ištrūk iš miesto

NAUJASIS FORD TOURNEO CONNECT

Universalus kaip ir jūs

NAUJASIS FORD TOURNEO CONNECT 

Patogus. Talpus. Universalus.

NAUJASIS FORD TOURNEO CONNECT 

Tiek kasdieniams darbams, tiek ir ilgoms išvykoms

NAUJASIS FORD TOURNEO CONNECT 

FORD TOURNEO CONNECT

Naujasis Tourneo Connect yra toks pat universalus kaip ir jūs. Ir pakankamai didelis, kad palengvintų jūsų darbus. Pakankamai erdvus visai jūsų šeimai sutalpinti. Pakankamai veržlus ir manevringas nardyti miesto gatvėse. Toks patogus, kad jame puikiai jausis kiekvienas. Ir visiškai atnaujinto dizaino. Naujasis Tourneo Connect didžiuojasi dinamišku stiliumi, subtiliu interjeru ir dovanoja jums skaitmeninio vairavimo patirtį. Galima rinktis su galingais, mažai teršiančiais aplinką  EcoBoost benzininiais ar EcoBlue dyzeliniais varikliais.
 
Tiek penkiaviečius, tiek ir septynviečius Tourneo Connect galima rinktis su ilga arba trumpa ratų baze ir itin erdviu salonu. Su Tourneo Connect mėgausitės veždami vaikus į mokyklą, sklandžiai pristatydami prekes ar smagiai leisdami laiką savaitgaliais.  Nesvarbu kurios serijos Tourneo Connect pasirinksite – Active, Sport ar Titanium– jis taps nepakeičiamu jūsų gyvenimo kompanionu. 

KAINORAŠTIS IR KATALOGAS

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

Susipažinkite iš arčiau

Patobulinta dyzelio varos sistema užtikrina dar didesnę galią, sukimo momentą bei efektyvumą. Apsiginklavęs dvigubo dozavimo AdBlue sistema šis galiūnas ženkliai sumažina kenksmingų NOx emisiją.
 
Transmisija: 7 GREIČIŲ AUTOMATINĖ;  6 GREIČIŲ MECHANINĖ 

Varos sistema: PRIEKINIAI VAROMI RATAI
 
CO2 emisija: 128-145 g/km
 
Degalų sąnaudos: 3,86- 4,36 l/100km

Įstabi galia, tiesioginis degalų įpurškimas ir įspūdingas efektyvumas.
Transmisija: 7 GREIČIŲ AUTOMATINĖ;  6 GREIČIŲ MECHANINĖ 

Varos sistema: PRIEKINIAI VAROMI RATAI
 
CO2 emisija: 146-156 g/km
 
Degalų sąnaudos: 4,88-4,9 l/100 km

ITIN ESTETIŠKAS NAUJASIS DIZAINAS

Naujasis Tourneo Connect nustebins ne tik naujai suprojektuotu dizainu, bet ir labai sportišku dinamiškų linijų eksterjero dizainu, išskirtinėmis priekinėmis grotelėmis, dėmesį atkreipiančių kėbulo spalvų pasirinkimu bei itin stilingu ir erdviu salonu.

SKAITMENINĖ SĄSAJA

10,25 colių Tourneo Connect skaitmeninio prietaisų skydelio nustatymus galite reguliuoti pagal savo poreikius ir matyti jums aktualius automobilio duomenis,   o liečiamas 8,25 arba 10 colių spalvotas ekranas sklandžiai susijungs su jūsų išmaniuoju telefonu.

FORDPASS

Atrakinkite daugybę ryšio funkcijų naudodami savo išmanųjį telefoną. Naudodami „FordPass“ programėlę galite stebėti savo transporto priemonės buvimo vietą ir vairavimo duomenis, gauti eismo atnaujinimus realiuoju laiku, taip pat į jūsų telefoną siunčiamus įspėjimus apie transporto priemonės būklę.

LANKSČIOS SĖDYNĖS

Galima rinktis su dviem arba trimis sėdynių eilėmis iki penkių ar septynių keleivių. Visas galines sėdynes galima nulenkti, palenkti į priekį arba nuimti. Priekinė keleivio sėdynė taip pat gali būti sulankstyta, kad būtų galima vežti ypač ilgus krovinius.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.