Nauja jėga. Tas pats patikimas partneris.

Naujasis penkių tonų transit furgonas

Sukurtas sunkiausiems darbams

Naujasis ford transit trail

Visiems jūsų darbams

Ford Transit sandėlyje

Reikalingas automobilis čia ir dabar? Turime ką pasiūlyti. Automlobiliai vietoje, todėl pristatymas itin greitas!
Kaina: nuo 33 990 eurų su PVM
Variklis: 2.0 l Ecoblue
Versija: L3 H2
Variklis: 130 AG
Pavarų dėžė: mechaninė
Spalva: balta

TRANSIT FURGONAS

Tai dar išmanesnių, naudingesnių technologijų ir geresnio ryšio derinys. Tai komerciniai automobiliai su dar galingesniais ir našesniais varikliais. Dar universalesnės techninės specifikacijos su išmaniąja visų varomųjų ratų pavara, kurią siūlome įsigyti papildomai. Įspūdingas naujas dizainas ir dar neregėta galia, kurią pasiekia naujasis 5 tonų modelis. Tai visų laikų galingiausias ir patikimiausias furgonas. „Ford Transit“ techniniai duomenys išties kelia įspūdį.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

IŠSIRINKITE PAGEIDAUJAMĄ KĖBULĄ

Vienas, du ar daugiau keleivių. L2, L3 ir L4 kėbulo ilgiai. H2 ir H3 stogo aukščiai.
 
Pasirinkę Ford Transit, galite jį konfigūruoti pagal savo verslo poreikius. 

PATOGUS KOMERCINIS AUTOMOBILIS

Maksimali erdvė ir krovinių talpa 
 
„Ford Transit“ krovininis furgonas pasižymi didžiausia krovinių talpa iš visų „Ford Transit“ modelių. Trijų galimų važiuoklės bazių ir dviejų stogo aukščių kombinacijos leidžia pasiekti net 15,1 m3 krovinių talpą. Šią erdvę patogu pasiekti pro plačias stumdomas šonines duris, galines duris per visą aukštį ir galiniame bamperyje integruotą pakopą. 

FURGONAS SU DVIGUBA KABINA

Saugiam keleivių ir jų įrangos transportavimui.
 
Furgonas su dviguba kabina, kurį galima įsigyti trijų važiuoklės bazių ir stogo aukščio kombinacijų, turi septynias „Ford Transit“ sėdynes keleiviams. Šis modelis tinkamesnis, jei domina „Ford Transit“ keleivinis furgonas. Pro pilnai įstiklintas stumdomas šonines duris gali patogiai įlipti keturi galinėse sėdynėse sėdintys keleiviai. Už pertvaros – iki 10,6 m3 vietos kroviniams.  

IŠMANUS IR GALINGAS

Naujausio Ford Transit modelio išorė kviečia pažvelgti į klasikinį šios markės transporto priemonių dizainą nauju žvilgsniu. Furgono viduje – kruopščiai išbaigta vairuotojo erdvė su nauju prietaisų skydeliu bei daugybe pažangių technologijų, kurios visada po ranka.  

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

FORD TRANSIT GABARITAI KELIA ĮSPŪDĮ

„Ford Transit“ matmenys pasižymi įspūdinga erdve kroviniams visais trimis matmenimis: krovinių zonos ilgio, pločio (nuo vienos iki kitos rato arkos) ir naudingo vidaus aukščio. Į 15,1 m3 tūrio krovinių zoną galima sutalpinti virš 3 metrų ilgio krovinius. 

Naujajame 5 tonų „Transit“ modelyje, kurio keliamoji galia iki 2,4 tonos, niekada nepritrūksite vietos ir galėsite gabenti praktiškai viską. Plačiai atsiveriančios šoninės durys, optimalus angos aukštos ir pakopa iš galo užtikrina, kad prireikus patogiai prieisite prie krovinio. Tvirtos ir lengvai valomos krovinių skyriaus grindys leidžia apsaugoti tiek furgoną, tiek krovinį.

2,0 L ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS

„Ford“ komerciniai automobiliai su pažangiais 2,0 litrų „Ford EcoBlue“ dyzeliniais varikliais yra kaip niekad galingi ir našūs. Sukurti pagal naujausius Europos išmetamųjų teršalų „Euro 6.2 standartus, patobulinti varikliai yra mažiau taršūs ir efektyvesni už savo pirmtakus, naudoja net iki 7 proc. mažiau kuro, lyginant su ankstesniais varikliais. Jo pažangiausia konstrukcija padeda sumažinti eksploatavimo išlaidas nesumažinant krovumo ir galios.

Pasirinkę vieną iš keturių galimų jėgos pavarų, generuojančių iki 182 AG galią, tikrai išsirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį „Ford Transit“.

MAŽESNĖS FORD TRANSIT KURO SĄNAUDOS SU LENGVOJO HIBRIDO TECHNOLOGIJA

Siekiantiems kuo didesnio našumo, nuo šiol galima įsigyti ir „Transit“ „Ecoblue“ hibridinį modelį. Nedidelis baterija maitinamas elektrinis variklis dirba išvien su įprastu varikliu, mažindamas degalų sąnaudas, kai nereikalinga didelė transporto priemonės galia. Sumontuota automobiliuose su mechanine transmisija, „mild hybrid“ technologija dar efektyviau naudoja degalus, ypač kai automobilis dažnai stabdomas ir vėl paleidžiamas.

„Transit“ komercinis automobilis – tai patikimumas, vairavimo efektyvumas ir mažesnės išlaikymo išlaidos, pradedant pažangiu naujuoju varikliu ir baigiant kurą taupančiomis technologijomis.

TRANSIT KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI TURI ĮDIEGTAS GYVYBIŠKAI SVARBIAS FUNKCIJAS

Apsaugos nuo susidūrimo sistema su pėsčiųjų pastebėjimo funkcija ir integruota radaro bei kameros technologija nuskaito priešais „Ford Transit“ esantį kelią. Pastebėjus susidūrimo su transporto priemone, pėsčiuoju ar dviratininku pavojų, vairuotojas įspėjamas. Laiku nesureagavus, siekiant sumažinti susidūrimo iš priekio intensyvumą ar jo visiškai išvengti, sistema gali pradėti automatiškai stabdyti iki visiško transporto priemonės sustabdymo. 

Pažangi radaro technologija skenuoja lėčiau priešais judančias transporto priemones ir gali automatiškai priderinti furgono greitį taip, kad nesutrumpėtų atstumas iki priešais važiuojančio automobilio. 

DAR DIDESNĖ FORD TRANSIT 5 TONŲ MODELIO GALIA

Naujasis 5 tonų GVM (bendrosios transporto priemonės masės) „Transit“ furgono modelis pasižymi neregėtu naudinguoju tūriu – juo galite be vargo gabenti iki 2457 kg krovinį.

Dėl tokios galios 5 tonų modelis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams. Didesnė „Jumbo“ furgono važiuoklės bazės ir kėbulo konfigūracija (L4 H3) užtikrina: „Ford Transit“ gabaritai leis turėti pakankamai vietos ir galios kroviniui gabenti. Tai universalus furgonas visiems Jūsų poreikiams.

Dar tvirtesnis. Šis naujasis, itin tvirtas „Transit“ pasirengęs darbui.

IŠMANIOJI VISŲ VAROMŲ RATŲ PAVARA JŪSŲ TRANSIT PAVERS PATIKIMU PARTNERIU BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS

Kur bekeliautumėte su savo „Transit“ – apledėjusiais žiemos keliais ar pažliugusiais keliukais – su visų varomųjų ratų (AWD) pavara įveiksite juos be vargo*. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara – tai sukimo momento pagal poreikį sistema. Esant normalioms sąlygoms, galia perduodama užpakaliniams ratams. Kai įsijungia, sistema automatiškai padidina variklio ratams perduodamą sukimo momentą maksimaliai padidindama sukibimą.

Nuspaudus mygtuką ar reaguojant į kelio sąlygas, AWD besąlygiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų krovinio saugumą kelyje. Vos 60 kg didesnė masė ir Jūsų komercinis automobilis įgauna papildomo universalumo, nesumažinant naudingojo tūrio.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.