Nauja jėga. Tas pats patikimas partneris.
Naujasis penkių tonų transit furgonas
Sukurtas sunkiausiems darbams
Naujasis ford transit trail
Visiems jūsų darbams

TRANSIT FURGONAS

Tai dar išmanesnių, naudingesnių technologijų ir geresnio ryšio derinys. Dar galingesni ir našesni varikliai. Dar universalesnės techninės specifikacijos su išmaniąja visų varomųjų ratų pavara, kurią siūlome įsigyti papildomai. Įspūdingas naujas dizainas ir dar neregėta galia, kurią pasiekia naujasis 5 tonų modelis. Tai visų laikų galingiausias ir patikimiausias Ford Transit.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

IŠSIRINKITE PAGEIDAUJAMĄ KĖBULĄ

Vienas, du ar daugiau keleivių. L2, L3 ir L4 kėbulo ilgiai. H2 ir H3 stogo aukščiai.
 
Pasirinkę Ford Transit, galite jį konfigūruoti pagal savo verslo poreikius. 
FURGONAS
Maksimali erdvė ir krovinių talpa 
 
Transit furgonas pasižymi didžiausia krovinių talpa iš visų Ford Transit modelių. Trijų galimų važiuoklės bazių ir dviejų stogo aukščių kombinacijos leidžia pasiekti net 15,1 m3 krovinių talpą. Šią erdvę patogu pasiekti pro plačias stumdomas šonines duris, galines duris per visą aukštį ir galiniame bamperyje integruotą pakopą. 
FURGONAS SU DVIGUBA KABINA
Saugiam keleivių ir jų įrangos transportavimui.
 
Transit furgonas su dviguba kabina, kurį galima įsigyti trijų važiuoklės bazių ir stogo aukščio kombinacijų, skirtas patogiai vežti iki septynių žmonių. Pro pilnai įstiklintas stumdomas šonines duris gali patogiai įlipti keturi galinėse sėdynėse sėdintys keleiviai. Už pertvaros – iki 10,6 m3 vietos kroviniams.  
IŠMANUS IR GALINGAS
Naujausio Ford Transit modelio išorė kviečia pažvelgti į klasikinį šios markės transporto priemonių dizainą nauju žvilgsniu. Furgono viduje – kruopščiai išbaigta vairuotojo erdvė su nauju prietaisų skydeliu bei daugybe pažangių technologijų, kurios visada po ranka.  
Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

NAUDINGASIS TŪRIS
Transit pasižymi įspūdinga erdve kroviniams visais trimis matmenimis: krovinių zonos ilgio, pločio (nuo vienos iki kitos rato arkos) ir naudingo vidaus aukščio. Į 15,1 m3 tūrio krovinių zoną galima sutalpinti virš 3 metrų ilgio krovinius. Naujajame 5 tonų modelyje, kurio keliamoji galia iki 2,4 tonos, niekada nepritrūksite vietos ir galėsite gabenti praktiškai viską. Plačiai atsiveriančios šoninės durys, optimalus angos aukštis ir pakopa iš galo užtikrina, kad prireikus patogiai prieisite prie krovinio. 
2,0 L ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS
Transit su pažangiais 2,0 litrų Ford EcoBlue dyzeliniais varikliais yra kaip niekad galingi ir našūs. Pasirinkę vieną iš keturių galimų jėgos pavarų, generuojančių iki 182 AG galią, tikrai išsirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį furgoną.
LENGVOJO HIBRIDO TECHNOLO-GIJOS ELEKTRINĖ TRANSPORTO PRIEMONĖ
Siekiantiems kuo didesnio našumo, nuo šiol galima įsigyti ir Ecoblue hibridinį modelį. Nedidelis baterija maitinamas elektrinis variklis dirba išvien su įprastiniu varikliu, mažindamas degalų sąnaudas, kai nereikalinga didelė transporto priemonės galia. 
APSAUGA NUO SUSIDŪRIMO
Apsaugos nuo susidūrimo sistema su pėsčiųjų pastebėjimo funkcija ir integruota radaro bei kameros technologija nuskaito priešais furgoną esantį kelią. Pastebėjus susidūrimo su transporto priemone, pėsčiuoju ar dviratininku pavojų, vairuotojas įspėjamas. Laiku nesureagavus, siekiant sumažinti susidūrimo iš priekio intensyvumą ar jo visiškai išvengti, sistema gali pradėti automatiškai stabdyti iki visiško transporto priemonės sustabdymo. 
DAR DIDESNĖ 5 TONŲ MODELIO GALIA
Naujasis 5 tonų GVM (bendrosios transporto priemonės masės) Transit furgono modelis pasižymi neregėtu naudinguoju tūriu – juo galite be vargo gabenti iki 2457 kg krovinį.  
 
Dėl tokios galios 5 tonų modelis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams. Didesnė Jumbo furgono važiuoklės bazės ir kėbulo konfigūracija (L4 H3) užtikrina: furgone tikrai pakaks vietos ir galios kroviniui gabenti. Tai universalus furgonas visiems Jūsų poreikiams.
 
Dar tvirtesnis. Šis naujasis, itin tvirtas Transit pasirengęs darbui. 
IŠMANIOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ PAVARA
Kur bekeliautumėte – apledėjusiais žiemos keliais ar pažliugusiais keliukais – su visų varomųjų ratų (AWD) pavara įveiksite juos be vargo*. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara – tai sukimo momento pagal poreikį sistema, leidžianti užtikrintai susidoroti su iššūkiais važiuojant sudėtingomis kelio dangomis. Nuspaudus mygtuką ar reaguojant į kelio sąlygas, AWD besąlygiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų krovinio saugumą kelyje. Vos 60 kg didesnė masė suteikia papildomo universalumo, nesumažinant naudingojo tūrio. 

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.