Geriausias tarptautinis metų pikapas 2024

FORD RANGER

IŠLAIKYTAS BALANSAS TARP DARBO IR LAISVALAIKIO

Sutikite atgimusią ikoną – įžymųjį atnaujintos koncepcijos Ford 4x4 pikapą. Pristatome visiškai naują Ranger Wildtrak. Šis automobilis sukurtas taip, kad patenkintų ne tik jūsų darbinius poreikius, bet ir leistų maksimaliai mėgautis laisvalaikio akimirkomis, kad ir kur bevyktumėte.

KAINORAŠTIS IR KATALOGAS

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

NUOSTABUS ŽVELGIANT BET KURIUO KAMPU. SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU RANGER AUTOMOBILIU

Išskirtinės galimybės su Ford Ranger

MĖGAUKITĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

NAUJASIS FORD RANGER WILDTRAK
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS NAUJOJO RANGER WILDTRAK AUTOMOBILIO SALONAS IŠSISKIRIA DALINAI ODA DEKORUOTOMIS SĖDYNĖMIS SU KONTRASTINGOMIS ORANŽINĖS SPALVOS SIŪLĖMIS IR IŠSIUVINĖTAIS WILDTRAK LOGOTIPAIS, TAIP PAT PAPILDOMU LOGOTIPU ANT PRIETAISŲ SKYDELIO.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

PAŽANGIOS TECHNOLOGIJOS

SYNC® 4A debesijos technologija jūsų Wildtrak automobilyje – tai 12 colių skersmens jutiklinis ekranas, valdymas balsu ir belaidis įkrovimas. Tai reiškia, kad savo kelionėms būsite visiškai pasiruošę.

E-SHIFTER

Unikali Ranger E-Shifter pavarų perjungimo svirtis užtikrina tobulą 10 pavarų valdymą, o kartu su elektroniniu stovėjimo stabdžiu interjerui suteikia išskirtinio vientisumo pojūtį.

TERRAIN MANAGEMENT SYSTEM™

Naudodamiesi sukamuoju valdikliu galėsite lengvai keisti važiavimo režimus. Naujasis Ranger automobilis dabar gali dar daugiau nei anksčiau.

360 LAIPSNIŲ KAMERA

  1. 360 laipsnių kamera jūsų Ranger automobilį leis matyti iš paukščio skrydžio, todėl galėsite visiškai susitelkti į priešakyje laukiančius nuotykius.

IŠORĖS ZONŲ APŠVIETIMO SISTEMA

Ši sistema apšviečia jūsų Ranger automobilį supančią aplinką, todėl NET IR TAMSOJE galėsite susikoncentruoti į VAIRAVIMĄ.

ATVIRA BAGAŽINĖ

Itin paprastai valdomas pakėlimo ir nuleidimo mechanizmas, integruota liniuotė, tvirtinimo elementai daiktams, puodelių laikikliai ir butelių atidarytuvas – naujoji Ranger bagažinė dabar dar funkcionalesnė.

ATVIRO BAGAŽO SKYRIAUS FUNKCIONALUMAS

Atvirame Ranger automobilio krovinių skyriuje sutalpinsite europadėklo pločio krovinį. Be to, į krovinių skyrių yra integruota išmanioji krovinio valdymo sistema, taip pat yra galimybė papildomai pasirinkti įmontuojamą 400 W kištukinį elektros lizdą.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.