Pasiruošęs darbui
Ford transit chassis cab
Patikimas ir efektyvus
Ford transit chassis single cab
Tvirtesnis nei bet kada
nauja 5 tonų važiuoklės kabina
Sunkų darbą paverčia lengvesniu
ford transit chassis cab
NAUJASIS FORD TRANSIT CHASSIS CAB
Ford Transit Chassis Cab yra universaliausias Transit klasėje. Furgonai su platforma be borto, savivarčiai, furgonai-šaldytuvai ar daugybė kitų sprendimų, idealiai pritaikytų Jūsų įmonės poreikiams... Dabar galite įsigyti ir išmanųjį modelį visais varančiaisiais ratais (AWD) bei 5 tonų modelį efektyviam savo įmonės veiklos vykdymui. Susipažinkite su visų laikų tvirčiausiu ir patikimiausiu Transit Chassis Cab.
Kainoraštis ir katalogas
Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
PASIRINKITE KĖBULO TIPĄ
VIENA KABINA
Transit Chassis Single Cab modelyje įrengta tik viena dviejų arba trijų sėdynių eilė, kad liktų kuo daugiau vietos kroviniams gabenti. Kiekviena iš keturių galimų ratų bazių konfigūracijų puikuojasi tvirta, kopėtinio tipo važiuokle. Ant šio plokščio, tvirto pagrindo galite konfigūruoti furgoną pagal savo poreikius. Dėl maksimalios 5000 kg bendrosios transporto priemonės masės (GVM) galite jį konfigūruoti tiksliai taip, kaip Jums reikia. 
DVIGUBA KABINA
Su šiuo dvigubos kabinos furgonu be vargo pervešite tiek krovinius, tiek savo darbininkų komandą. Čia telpa iki septynių keleivių, o pakėlus galines sėdynės, po jomis rasite papildomas dėtuves daiktams. Galima rinktis vieną iš keturių ratų bazių variantų, kurių maksimali bendroji transporto priemonės masė (GVM) siekia 5000 kg.  Dėl tvirtos, kopėtinio tipo važiuoklės furgonas su dviguba kabina taps patikimu Jūsų komandos darbo furgonu.
Susipažinkite iš arčiau
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
DAR DIDESNĖ 5 TONŲ MODELIO GALIA
Naujasis 5 tonų GVM (bendrosios transporto priemonės masės) Transit Chassis Cab modelis pasižymi neregėtu naudinguoju tūriu – juo galite patogiai gabenti iki 2960 kg krovinį.  

Dėl tokios galios 5 tonų modelis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams. Bet kuri pasirinkta ratų bazės konfigūracija (L3, L4, L5) užtikrina: tai universalus furgonas visiems Jūsų poreikiams.
 
Dar tvirtesnis. Šis naujasis, itin tvirtas Transit pasirengęs darbui. 
IŠMANIOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ PAVARA
Kur bekeliautumėte – apledėjusiais žiemos keliais ar pažliugusiais keliukais – su visų varomųjų ratų (AWD) pavara įveiksite juos be vargo. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara – tai sukimo momento pagal poreikį sistema, leidžianti užtikrintai įveikti sudėtingas kelio dangas. Nuspaudus mygtuką ar reaguojant į kelio sąlygas, AWD besąlygiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų krovinio saugumą kelyje. Vos 60 kg didesnė masė suteikia papildomo universalumo, nesumažinant naudingojo tūrio. 
FORD ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS
Chassis Single Cab važiuoklė su viena kabina su pažangiomis hibridinėmis ar dyzelinėmis jėgos pavaromis užtikrina puikų galios ir našumo derinį. Keturi 2,0 litrų Ford EcoBlue dyzeliniai varikliai generuoja iki 170 AG galią ir 415 Nm sukimo momentą. Pirmą kartą galite rinktis Ford EcoBlue Hybrid jėgos pavarą, kad variklis dirbtų dar našiau ir su minimalia emisija. Kad transporto priemonė atitiktų griežčiausius reikalavimus dėl taršos, Transit Chassis su viena kabina galima įsigyti ir su 130 AG arba 170 AG Heavy Duty dyzeliniu varikliu. 
ADAPTYVI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA
Su išmaniąja adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema galite be vargo nustatyti pageidaujamą savo transporto priemonės greitį. Sistema gali identifikuoti nustatytą greičio apribojimą ir palaikyti Jūsų pasirinktą greitį šio greičio apribojimo intervale. Pažangi radaro technologija nuskaito priekyje lėčiau važiuojančias transporto priemones ir gali automatiškai reguliuoti Jūsų greitį išlaikant reikalingą atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės. Transporto priemonėms prasiskirsčius, Transit Chassis Single Cab vėl ims važiuoti nustatytu greičiu.
MAKSIMALI KONTROLĖ POSŪKIUOSE
Torque Vectoring Control sukimo momento kontrolė reaguoja į kelio dangą 100 kartų per sekundę (tai 33 kartus greičiau, nei akies mirksnis). Remiantis gautais duomenimis, sistema subalansuoja į abu Transit Chassis Single Cab priekinius ratus perduodamą galią. Taip užtikrinamas maksimalus sukibimas su danga ir itin tikslus manevringumas, kad be vargo įveiktumėte kelio posūkius ir nelygumus.
ŠONINIO VĖJO STABILIZA-VIMAS
Taikant elektroninę stabilumo kontrolės sistemą, Transit Chassis Single Cab padeda vairuotojui nenukrypti nuo kurso, esant stipriam, gūsingam vėjui. Sistema pajunta, kai furgonas veikiamas šoninių vėjų, ir padeda jį stabilizuoti.
TRANSIT MODIFIKA-CIJOS
Ford Transit Chassis Cab garsėja universalumu ir plačiomis galimybėmis. Šią platformą galima įsigyti penkių bendrosios transporto priemonės masės (GVM) modifikacijų, tad ji idealiai atitiks kliento poreikius. Naujuoju 5 tonų modeliu galima gabenti net iki 2960 kg krovinių, tad jis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams, su kuriais susidoros itin sparčiai.