Pasiruošęs darbui

Ford transit chassis cab

Patikimas ir efektyvus

Ford transit chassis single cab

Tvirtesnis nei bet kada

nauja 5 tonų važiuoklės kabina

Sunkų darbą paverčia lengvesniu

ford transit chassis cab

NAUJASIS FORD TRANSIT CHASSIS CAB

„Ford Transit Chassis Cab“ yra universaliausias „Transit“ klasėje. Furgonai su platforma be borto, savivarčiai, furgonai-šaldytuvai ar daugybė kitų sprendimų, idealiai pritaikytų Jūsų įmonės poreikiams... Dabar galite įsigyti ir išmanųjį modelį visais varančiaisiais ratais (AWD) bei 5 tonų modelį efektyviam savo įmonės veiklos vykdymui. Susipažinkite su visų laikų tvirčiausiu ir patikimiausiu „Ford Transit Chassis“.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

PASIRINKITE KĖBULO TIPĄ

CHASSIS SU VIENA KABINA

„Ford Transit Chassis Single Cab“ modelyje įrengta tik viena dviejų arba trijų sėdynių eilė, kad liktų kuo daugiau vietos kroviniams gabenti. Kiekviena iš keturių galimų ratų bazių konfigūracijų puikuojasi tvirta, kopėtinio tipo važiuokle. Ant šio plokščio, tvirto pagrindo galite konfigūruoti furgoną pagal savo poreikius. Dėl maksimalios 5000 kg bendrosios transporto priemonės masės (GVM) galite jį konfigūruoti tiksliai taip, kaip Jums reikia. 

FORD KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI SU DVIGUBA KABINA

Su šiuo dvigubos kabinos furgonu be vargo pervešite tiek krovinius, tiek savo darbininkų komandą. Čia telpa iki septynių keleivių, o pakėlus galines sėdynės, po jomis rasite papildomas dėtuves daiktams. Galima rinktis vieną iš keturių ratų bazių variantų, kurių maksimali bendroji transporto priemonės masė (GVM) siekia 5000 kg.  Dėl tvirtos, kopėtinio tipo važiuoklės „Ford Chassis“ su dviguba kabina taps patikimu Jūsų komandos darbo furgonu.

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

DAR DIDESNĖ 5 TONŲ MODELIO GALIA

Naujasis 5 tonų GVM (bendrosios transporto priemonės masės) Transit Chassis Cab modelis pasižymi neregėtu naudinguoju tūriu – juo galite patogiai gabenti iki 2960 kg krovinį.  

Dėl tokios galios 5 tonų modelis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams. Bet kuri pasirinkta ratų bazės konfigūracija (L3, L4, L5) užtikrina: tai universalus furgonas visiems Jūsų poreikiams.
 
Dar tvirtesnis. Šis naujasis, itin tvirtas Transit pasirengęs darbui. 

IŠMANIOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA

Kur bekeliautumėte – apledėjusiais žiemos keliais ar pažliugusiais keliukais – su visų varomųjų ratų (AWD) pavara įveiksite juos be vargo. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara – tai sukimo momento pagal poreikį sistema, leidžianti užtikrintai įveikti sudėtingas kelio dangas. Nuspaudus mygtuką ar reaguojant į kelio sąlygas, AWD besąlygiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų krovinio saugumą kelyje. Vos 60 kg didesnė masė suteikia papildomo universalumo, nesumažinant naudingojo tūrio.

FORD KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI SU ECOBLUE DYZELINIAIS VARIKLIAIS

„Chassis Single Cab“ važiuoklė su viena kabina su pažangiomis hibridinėmis ar dyzelinėmis jėgos pavaromis užtikrina puikų galios ir našumo derinį. Keturi 2,0 litrų „Ford EcoBlue“ dyzeliniai varikliai generuoja iki 170 AG galią ir 415 Nm sukimo momentą. Pirmą kartą galite rinktis „Ford EcoBlue Hybrid“ jėgos pavarą, kad variklis dirbtų dar našiau ir su minimalia emisija. 

Kad transporto priemonė atitiktų griežčiausius reikalavimus dėl taršos, „Ford Transit Chassis“ su viena kabina galima įsigyti ir su 130 AG arba 170 AG „Heavy Duty“ dyzeliniu varikliu.

ADAPTYVI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Su išmaniąja adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema galite be vargo nustatyti pageidaujamą savo transporto priemonės greitį. Sistema gali identifikuoti nustatytą greičio apribojimą ir palaikyti Jūsų pasirinktą greitį šio greičio apribojimo intervale. Pažangi radaro technologija nuskaito priekyje lėčiau važiuojančias transporto priemones ir gali automatiškai reguliuoti Jūsų greitį išlaikant reikalingą atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės. Transporto priemonėms prasiskirsčius, „Ford Transit Chassis“ vėl ims važiuoti nustatytu greičiu.

MAKSIMALI KONTROLĖ POSŪKIUOSE

„Torque Vectoring Control“ sukimo momento kontrolė reaguoja į kelio dangą 100 kartų per sekundę (tai 33 kartus greičiau nei akies mirksnis). Remiantis gautais duomenimis, sistema subalansuoja į abu „Transit Chassis Single Cab“ priekinius ratus perduodamą galią. Taip užtikrinamas maksimalus sukibimas su danga ir itin tikslus manevringumas, kad be vargo įveiktumėte kelio posūkius ir nelygumus.

Geriausią įmanomą sukibimą suteikia bei ratų prasisukima pašalina papildoma „Traction Control“ sistema.

ŠONINIO VĖJO STABILIZA-VIMAS

Furgone įdiegta šoninio vėjo kompensavimo sistema. Taikant elektroninę stabilumo kontrolės sistemą, „Chassis“ padeda vairuotojui išsilaikyti eismo juostoje, esant stipriam, gūsingam vėjui. Sistema pajunta, kai furgonas veikiamas šoninių vėjų, ir padeda jį stabilizuoti. 

Nenukrypti nuo eismo juostos padeda ir speciali neišvažiavimo iš eismo juostos sistema, kuri perspės, jei furgonas pernelyg priartės prie eismo juostos linijų nerodydamas posūkio signalo.

TRANSIT CHASSIS MODIFIKACIJOS

„Ford Transit Chassis Cab“ garsėja universalumu ir plačiomis galimybėmis. Šią platformą galima įsigyti penkių bendrosios transporto priemonės masės (GVM) modifikacijų, tad ji idealiai atitiks kliento poreikius. Naujuoju 5 tonų modeliu galima gabenti net iki 2960 kg krovinių, tad jis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams, su kuriais susidoros itin sparčiai. 

„Ford Transit Chassis Double Cab“ idealiai tinkamas, kai reikalingas tiek krovininis furgonas, tiek keleivinis automobilis – čia tilps net septyni keleiviai.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.