FORD FINANSAVIMAS, LIZINGAS IR DRAUDIMAS

Ford lizingas

Kviečiame pasinaudoti lizingo paslauga ir įsigyti jums labiausiai tinkantį naują modelį iš Ford. Automobiliai lizingu parduodami itin paprastai ir greitai.

Kodėl verta rinktis Ford finansavimą

Automobiliai lizingu - protingas ir patogus sprendimas įsigyti jūsų lūkesčius atitinkančius automobilius ir transporto priemonę turėti iš karto. Kam kaupti automobiliui metų metus ar skolintis iš draugų bei giminaičių - turėkite trokštamą automobilį čia ir dabar.  Automobiliai lizingu - tai paprastas ir greitas būdas, taupantis jūsų laiką ir išlaisvinantis nuo papildomų rūpesčių. Ir visai nesvarbu ar ieškote automobilio šeimos poreikiams, svajonių automobilio malonioms, asmeninėms kelionėms ar verslo reikmėms - turime ką pasiūlyti ir visuomet palankiomis lizingo sąlygomis bei palūkanomis. 

Automobilis išsimokėtinai

Garantuojame, kad automobilio lizingas atitiks visus teisinių sandorių reikalavimus, procesas bus skaidrus.

Užtikriname patogią automobilio pardavimo sistemą – Jūsų automobilio pardavimo suma taps pradiniu įnašu naujam automobiliui.

Siūlome palankiausias sąlygas Jūsų pageidaujamam, naujam automobiliui įsigyti. 

Patogumas ir laiko taupymas – sutartimis ir dokumentais mes pasirūpinsime už jus.

Automobilių lizingas

Mėgaukitės automobilio patogumu ir dinamika mainais į mėnesio įmoką – rinkitės mūsų siūlomą finansavimą automobiliui, o mes pateiksime lizingo pasiūlymą, visiškai pritaikytą jūsų galimybėms. Automobiliai lizingu parduodami paprastai ir greitai. 
Automobilis išsimokėtinai - protingas sprendimas, ieškant patikimos, asmeninės transporto priemonės, kurią gali turėti iš karto. Pasirinkę lizingą su mūsų partneriais, gaunate daugybę privalumų: mažesnės įmokos per visą sutarties laikotarpį, finansinis lankstumas, tik patikimi bankų ir lizingo bendrovių pasiūlymai. Jokių ilgalaikių įsipareigojimų vienam automobiliui bei nesudėtingas automobilio keitimas pasibaigus sutarties laikotarpiui. Garantuojame individualų dėmesį kiekvienam savo klientui. 
Autolizingas verslui - puiki galimybė verslui įsigyti automobilius palankiomis sąlygomis. Privalumų apstu: apsaugomas įmonės kapitalas ir likvidumas, aiškūs lizingo skaičiavimo metodai, lizingo įmokos ir palūkanos pripažįstamos veiklos sąnaudomis, palankesni bankų ir lizingo partnerių pasiūlymai, patrauklios sąlygos įsigyti daugiau automobilių perkant juos vienu metu.

Automobilis lizingu

Tarp mūsų siūlomų paslaugų nėra finansavimo schemų, kuriose būtų paslėptos išlaidos, pavyzdžiui, mėnesiniai banko mokesčiai. Visi automobiliai lizingu parduodami skaidriai ir be papildomų sąlygų.

Kreipdamiesi dėl lizingo, itin greitai sulauksite banko sprendimo.

Pasiūlysime konkurencingą palūkanų normą ir automobilių lizingo galimybę iki 84 mėnesių.

Mūsų specialistai visada yra savo klientų pusėje, todėl kilus sunkioms situacijoms padėsime išspręsti ginčus banke.

Automobilių draudimas

Bendradarbiaujame su pirmaujančiomis draudimo kompanijomis, kurios mūsų klientams gali pasiūlyti geriausius draudimo sprendimus rinkoje ir aukščiausios kokybės aptarnavimą. Apsidraudus per Ford, klientui nebereikia administruoti proceso pačiam - taip taupome privačių ir verslo klientų laiką.
Mūsų siūlomas automobilio draudimas – visapusiškai pritaikytas jūsų poreikiams, garantuojantis, kad prireikus jūsų transporto priemonė bus suremontuota įgaliotame servise, naudojant tik originalias atsargines dalis ir moderniausią įrangą.

Draudimas automobiliui

  • KASKO – visapusišką pagalbą nutikus praktiškai visų įvykių garantuotą draudimą. Užtikriname plačiausią draudimo apsaugą Lietuvoje. 
  • GAP draudimas. Eksploatuojant transporto priemonę, dėl įvairių priežasčių jai gali būti padaryta žala: eismo įvykio, vagystės ar kitų priežasčių, nebūtinai sąlygotų jūsų veiksmų. Po tokių įvykių, automobilis gali būti netinkamas tolimesniam naudojimui. GAP draudimas užtikrina, kad tokiu atveju atgausite visą, automobilio pirkimo dieną išleistą sumą. 
  • Sugedimo draudimą – pasibaigus gamintojo garantijai, įmonė organizuoja transporto priemonės gedimų, atsirandančių dėl gamyklos defektų, taisymą, sumokėdama už gamyklos defektus.
  • DO – papildomos įrangos, sumontuotos automobilyje draudimą.
  • Turto, esančio automobilyje, draudimą.
  • Draudimą klientams, keliaujantiems į užsienį.

Nutikus draudiminiam įvykiui kreipkitės į mūsų servisą, o daugiau informacijos galite rasti mūsų puslapyje.