Naujoji Ford Kuga

Geriausia iki šiol sukurta Kuga

Naujoji Ford Kuga

SPECIALUS KUGA TITANIUM PASIŪLYMAS

Speciali kaina: nuo 28 790 eurų arba nuo 277 eur/mėn.*
Versija; Titanium
Varantieji ratai: priekiniai
Pavarų dėžė: automatinė
Degalų tipas: benzinas
Galia: 186 AG

Papildoma įranga:
  • Žiemos paketas (šildomos sėdynės, šildomas priekinis stiklas ir šildomas vairas);
  • LED priekiniai žibintai;
  • 2 zonų klimato kontrolė;
  • Priekiniai ir galiniai parkavino jutikliai, galinio vaizdo kamera;
  • Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema;
  • Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema su kelio ženklų atpažinimo funkcija;
  • 13“ lietiminis ekranas su SYNC 4 – bevieliu Apple Carplay/Android Auto.

*Kaina galioja perkant finansinio lizingo/veiklos nuomos būdu per Inchcape Motors finansų partnerius. Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. 
Jeigu lizingu įsigytumėte 28 790 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 20% (5 758 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 41% (11 803.90 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 23 032 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 5.882 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 1.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2024-03-31 d. buvo 3.892%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 350 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 5 665.53 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 6.52%, mėnesio įmoka – 277 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 28 697.53 EUR. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Pateikiama nuotrauka - įvaizdinio pobūdžio.

Pajuskite dar daugiau galios su atnaujintu Ford Kuga® savaime įsikraunančiu hibridu. Patobulinta konstrukcija, naujausi technologiniai sprendimai ir ryškus dizainas. Dar greitesnis įsibėgėjimas ir išskirtinės vilkimo galimybės. Tobulas tiek viduje tiek išorėje.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.
Važiavimas mieste elektriniu režimu Nuvažiuojamas atstumas iki Degalų sąnaudos 100 km
64 % 900 km 5,3 l

Įkraunamas hibridas ar benzininis EcoBoost variklis?

Kuga galite rinktis įprastą ar įkraunamą hibridą arba su benzininiu EcoBoost varikliu.

Rinkitės iš skirtingų Ford Kuga versijų:
Stilingas Titanium
Sportiškas ST-Line
Nuotykiams pritaikytas Active

Dar daugiau galios

NAUJOS KARTOS TECHNOLOGIJOS

Padidinkite komfortą su išmaniąja SYNC 4 sistema. 13.2 colių jutiklinis ekranas, Apple CarPlay ir Android Auto palaikymas bei sklandus 5G ryšys leis lengvai prijungti telefoną prie automobilio ir greitai pasiekti norimą informaciją. Patobulinta adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema automatiškai sumažins greitį posūkiuose ir sankryžose, kad automobilio valdymas būtų dar lengvesnis ir patogesnis. 

DAR DAUGIAU VILKIMO GALIOS

Naujoji Kuga gali vilkti net iki 2,1 tonos sveriančius krovinius. Nesvarbu, ar tai būtų namelis ant ratų, ar sunki priekaba, su 360 laipsnių kamera priparkuosite automobilį be jokių iššūkių. Išmanioji automobilio navigacija leidžia įvesti automobilio ir priekabos matmenis, kad SYNC 4 sistema parinktų specialiai jums sukurtą maršrutą, kuris padėtų išvengti siaurų posūkių, žemų tiltų ir kitų kliūčių kelyje. 

NEVARŽOMA LAISVĖ ŽALIOSE ZONOSE

Patekus į mažos CO2 emisijos zonas Kuga geolokatorius vairuotoją įspėja apie galimus CO2 apribojimus ir automatiškai perjungia automobilį į ECO režimą arba važiavimą tik elektra. Bet kokiu atveju, kelyje kilus papildomiems klausimams, į visus juos atsakys Kuga automobilyje integruota Alexa Built-in 9.

SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Išmani vairuotojo aplinka lemia lengvesnį automobilio valdymą. Konfigūruokite skaitmeninį prietaisų skydelį pagal savo poreikius ir taip personalizuokite Kuga interjerą. Savo patogumui nusistatykite kokius automobilio rodiklius norite stebėti kelionės metu ir pasirinkite jų išdėstymo dizainą. Komfortiška vairo padėtis neužstos automobilio ekrano bei galėsite greitai pastebėti įspėjimus ir pranešimus.

ITIN LANKSTI ERDVĖ

Net iki 536 l talpinanti Kuga bagažinė užtikrins daugiau nei pakankamai vietos jums ir jūsų šeimai. Pastūmus galines sėdynes atgal padidinsite keleiviams erdvę daugiau nei 1 m, o pastūmus sėdynes į priekį, sukursite net iki 140 l papildomos vietos bagažui. Daugiau jokių netelpančių lagaminų ir neužsidarančių bagažinių su naująja Kuga!

Pasirengę nuotykiams?