Naujoji Ford Puma

Maloniausioms Jūsų kelionėms

Naujasis Ford Puma® EcoBoost® lengvasis hibridas – tobulai tinkantis vairuoti ir tuo mėgautis SUV visureigis, besipuikuojantis itin sportišku dizainu ir į vairuotoją orientuotu interjeru bei papildoma Megabox erdve daiktams laikyti.
SYNC4® jutiklinis ekranas Bagažo erdvės talpa
12 colių 456 l

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

Išreišk save

INTERJERAS

12,8  colių skaitmeninis prietaisų skydelis
Matykite viską, kas aktualu. 

12 colių SYNC® jutiklinis ekranas
Visuomet naujausia informacija. Eismas, orai, žemėlapiai ir jūsų mėgstamiausia muzika.

Belaidis įkrovimas      
Įkraukite savo išmaniuosius įrenginius su Puma belaidžiu įkrovikliu. Centrinėje konsolėje įmontuotas įkroviklis padės išlaikyti tvarkingą ir neperkrautą interjerą.

Aukščiausios klasės komfortas

Naujajame Puma modelyje apstu erdvės tiek jums, tiek jūsų keleiviams. Itin komfortiškos ir stilingo dizaino sėdynės su ergonomiškais porankiais ir aukščiausio lygio apdaila nepaliks abejingų.

B&O garso sistema

Integruotas horizontalusis garsiakalbis užtikrins aukščiausios kokybės galingą ritmą ir širdį virpinančius žemus dažnius.

Slankiojantis porankis

Reguliuojamas slankiojantis porankis suteikia dar daugiau komforto kelionių metu.

Panoraminis stogas

Virš jūsų atsiveria beribis dangus – panoraminis stiklinis stogas užpildys saloną natūralia dienos šviesa.

DAR DAUGIAU ERDVĖS

Naujasis Ford Puma gali pasigirti 456 litrų bagažo skyriaus erdve (ir net 1126 litrų erdve nulenkus galines sėdynes). Į šią erdvę įeina ir 80 litrų papildoma Megabox talpa daiktams susidėti.

Senamiestyje, centre, aplink miestą

Visada prisijungęs

BELAIDĖ SĄSAJA

Prieiga prie debesijos, kad niekada nepraleistumėte programinės įrangos atnaujinimų.

BALSO ATPAŽINIMO FUNKCIJA IR VIRTUALUS ASISTENTAS ALEXA

Visa tai integruota jūsų patogumui naujo dizaino vairuotojo erdvės centre.

360° kamera

Kad ir kokius netikėtumus jums yra paruošęs miestas, būsite tam pasiruošę stebėdami aplinką 360° kampu. 

Išmanioji adaptyvioji kruizo kontrolė

Svarbiausia – pastovus greitis. Kelio ženklų atpažinimo sistema automatiškai pritaiko automobilio greitį pagal greičio apribojimus, o Stop-and-Go ir Lane Centring funkcijos išlaiko automobilį vienoje eismo juostoje.

Informacija apie akląją zoną

Kupiname netikėtumų mieste itin pasitarnaus įspėjimas apie skersinį eismą ir informacijos apie akląją zoną sistema, kuri nuolat stebi iš abiejų pusių artėjančias transporto priemones ir fiksuoja galimus pavojus. 

Atbulinės eigos stabdymo asistentas

Emergency Brake Assist sistema sukurta atpažinti avarinio stabdymo situacijas ir optimizuoti slėgį stabdžių sistemoje, taip užtikrinant maksimalią stabdymo galią.

Eksploatacinės savybės

7 greičių automatinė transmisija

Puma modelį galima rinktis su EcoBoost Hybrid Powershift®, septynių greičių automatine dvigubos sankabos transmisija. Ši sistema padės sutaupyti degalų bei suteiks malonumo vairuojant judriame mieste.

MHEV lengvojo hibrido technologija

Ford Puma lengvojo hibrido regeneracinės stabdymo sistemos sugeneruota energija esant reikalui padeda benzininiam varikliui įsibėgėti. Šis savaime įsikraunantis lengvasis hibridas padeda taupyti degalus ir sumažina CO2 emisiją.

Pasirenkami vairavimo režimai

Rinkitės net iš penkių vairavimo režimų: Normal, Eco, Sport, Trail (žvyruotiems ir miško keliams) ir Slippery (slidžiai kelio dangai). Kiekvienas režimas, keisdamas variklio charakteristikas, vairo atsaką, padangų sukibimą su kelio danga ir stabilumą kelyje, pritaiko Puma pravažumo savybes atitinkamai vairavimo situacijai.

Leiskis į kelią