Naujoji Ford Puma

Maloniausioms Jūsų kelionėms

Naujoji Ford Puma

Naujasis Ford Puma® EcoBoost® lengvasis hibridas – mėgaukitės visureigio teikiamais malonumais.

Dar modernesnis ir dar išmanesnis. Daugiau galios, dėl atnaujintos hibridinės sistemos. Sportiškas dizainas ir patogus interjeras pritaikytas kiekvienam vairuotojui. Speciali papildoma „Megabox“ daiktadėžė Puma bagažinėje.
SYNC4® jutiklinis ekranas Bagažo erdvės talpa
12 colių 456 l

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

Išreišk save

INTERJERAS

12,8  colių skaitmeninis prietaisų skydelis
Matykite viską, kas aktualu. 

12 colių SYNC® jutiklinis ekranas
Visuomet naujausia informacija. Eismas, orai, žemėlapiai ir jūsų mėgstamiausia muzika.

Belaidis įkrovimas      
Įkraukite savo išmaniuosius įrenginius su Puma belaidžiu įkrovikliu. Centrinėje konsolėje įmontuotas įkroviklis padės išlaikyti tvarkingą ir neperkrautą interjerą.

Aukščiausios klasės komfortas

Naujajame Puma modelyje apstu erdvės tiek jums, tiek jūsų keleiviams. Itin komfortiškos ir stilingo dizaino sėdynės su ergonomiškais porankiais ir aukščiausio lygio apdaila nepaliks abejingų.

B&O garso sistema

Integruotas horizontalusis garsiakalbis užtikrins aukščiausios kokybės galingą ritmą ir širdį virpinančius žemus dažnius.

Slankiojantis porankis

Reguliuojamas slankiojantis porankis suteikia dar daugiau komforto kelionių metu.

Panoraminis stogas

Virš jūsų atsiveria beribis dangus – panoraminis stiklinis stogas užpildys saloną natūralia dienos šviesa.

DAR DAUGIAU ERDVĖS

Ford Puma yra kompaktiška ir praktiška. Jos talpa nė kiek nenusileidžia kitiems automobilių modeliams. 456 l dydžio bagažinė padidėja net iki 1126 l, atlenkus galines sėdynes. Vien 80 l prideda Puma bagažinėje įmontuota papildoma „Megabox“ daiktadėžė. Kad kelionės taptų dar malonesnės ir patogesnės, visada turėkite pakankamai vietos draugams ir jų daiktams.

Senamiestyje, centre, aplink miestą

Visada prisijungęs

Į VAIRUOTOJĄ ORIENTUOTAS INTERJERAS

Visi atnaujinimai kurti atsižvelgiant į maksimalų patogumą. Padidintas 12,8 colių jutiklinis ekranas yra specialiai pasuktas į vairuotojo pusę, kad valdymas būtų dar lengvesnis ir greitesnis. Naujausia SYNC 4 sistema prisitaikys prie vairuotojo įpročių, ir leis greičiau pasiekti dažniausiai naudojamas automobilio funkcijas.

PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS SAUGIAM VAIRAVIMUI

Išmaniuosius įrenginius lengva sujungti su „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“, kad galėtumėte naudoti savo mėgstamiausias programėles. Puma automobilyje veikia balso atpažinimo funkcija ir į klausimus atsako virtuali asistentė Alexa. Nauji priekiniai žibintai pagerina kelio matomumą tamsiu paros metu, o pasirinkus „Dynamic Pixel LED“ žibintus su posūkių nuspėjimo sistema, matysite dar daugiau važiuojamosios dalies. 

360° KAMERA
Erdvinio vaizdo stebėjimo kamerų sistema rodys vaizdą lyg iš paukščio skrydžio. Daugiau jokių sudėtingų situacijų parkuojantis. Būkite pasiruošę viskam. 

KRUIZO KONTROLĖ
Sistema palengvins Puma vairavimą: „Stop&Go“ sumažins kuro sąnaudas stovint kamščiuose, o „Lane Centring“ pagalba liksite vienoje eismo juostoje. Sankryžose ir posūkiuose automobilio greitis sumažinamas automatiškai ir pritaikomas pagal nuskaitytus kelio ženklus.

AKLOSIOS ZONOS ĮSPĖJIMAS
Kad nebereikėtų sukti galvos dėl aklojoje zonoje esančių automobilių ar nematomų pėsčiųjų, integruota jutiklių sistema įspės apie galimus pavojus aklojoje zonoje. Gera, kai kažkas pasirūpina tuo už jus. 

STABDYMO ASISTENTAS
Daugiau jokių netikėtų avarinių situacijų. „Emergency Brake Assist“ sistema specialiai sukurta atpažinti avarinį stabdymą ir optimizuoti stabdžių slėgį, kad užtikrintų maksimalią stabdymo galią. 

360° kamera

Kad ir kokius netikėtumus jums yra paruošęs miestas, būsite tam pasiruošę stebėdami aplinką 360° kampu. 

Išmanioji adaptyvioji kruizo kontrolė

Svarbiausia – pastovus greitis. Kelio ženklų atpažinimo sistema automatiškai pritaiko automobilio greitį pagal greičio apribojimus, o Stop-and-Go ir Lane Centring funkcijos išlaiko automobilį vienoje eismo juostoje.

Informacija apie akląją zoną

Kupiname netikėtumų mieste itin pasitarnaus įspėjimas apie skersinį eismą ir informacijos apie akląją zoną sistema, kuri nuolat stebi iš abiejų pusių artėjančias transporto priemones ir fiksuoja galimus pavojus. 

Atbulinės eigos stabdymo asistentas

Emergency Brake Assist sistema sukurta atpažinti avarinio stabdymo situacijas ir optimizuoti slėgį stabdžių sistemoje, taip užtikrinant maksimalią stabdymo galią.

Eksploatacinės savybės

7 greičių automatinė transmisija

Puma modelį galima rinktis su EcoBoost Hybrid Powershift®, septynių greičių automatine dvigubos sankabos transmisija. Ši sistema padės sutaupyti degalų bei suteiks malonumo vairuojant judriame mieste.

MHEV lengvojo hibrido technologija

Ford Puma lengvojo hibrido regeneracinės stabdymo sistemos sugeneruota energija esant reikalui padeda benzininiam varikliui įsibėgėti. Šis savaime įsikraunantis lengvasis hibridas padeda taupyti degalus ir sumažina CO2 emisiją.

Pasirenkami vairavimo režimai

Rinkitės net iš penkių vairavimo režimų: Normal, Eco, Sport, Trail (žvyruotiems ir miško keliams) ir Slippery (slidžiai kelio dangai). Kiekvienas režimas, keisdamas variklio charakteristikas, vairo atsaką, padangų sukibimą su kelio danga ir stabilumą kelyje, pritaiko Puma pravažumo savybes atitinkamai vairavimo situacijai.

Leiskis į kelią