Kad ir kur jus nuves darbas
FORD TRANSIT CONNECT ACTIVE
Patogus, kad ir kur važiuotumėte
Ford TRANSIT CONNECT ACTIVE

NAUJASIS FORD TRANSIT CONNECT ACTIVE

Naujasis Ford Transit Connect Active, universaliausias FORD furgonas stebina neregėtomis galimybėmis. Vidutinio dydžio Transit Connect gausu ne tik įmantrių technologijų, bet ir erdvės:  3,6 kubiniuose metruose galima gabenti iki 982 kg krovinių. Nuo šiol Active modelyje galima rinktis ir mechaninį riboto slydimo diferencialą, kad furgonas be vargo įveiktų net sudėtingus kelio ruožus. Ford Transit Connect Active susidoros su bet kokia užduotimi – nuo pristatymo paslaugų miesto teritorijoje iki kelionės kalnuotais kaimo keliukais. 
Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Drąsaus naujo dizaino ir dar geresnių savybių Transit Connect Active skirtas tiems, kurie nenori, kad kasdienis darbas taptų rutina.  
SUKURTAS NUOTYKIAMS
Transit Connect Active sukurtas nuotykiams. Važiuoklė paaukštinta, kad furgonas be vargo įveiktų visus kelio nelygumus, o naujos firminės Active grotelės ir sidabrinė priekinio bamperio apdailos juosta suteikia furgono išvaizdai išskirtinumo. Pro plačias galines krovinines duris patogiai pasieksite krovinių zoną, o ant per visą furgono plotį besidriekiančių sidabrinių stogo skersinių galėsite gabenti papildomą krovinį. Furgono išvaizdą vainikuoja unikalūs 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, praplatintos ratų arkos ir Active ženklelis.
STILINGAS DIZAINAS
Naujos Transit Connect Active sėdynės ne tik labai patvarios, bet ir stilingos. „Nordic Blue“ dekoratyvinės siūlės ant sėdynių, vairo ir pavarų perjungimo svirties furgono interjere atrodo išties įspūdingai. Firminės Active durelių apsaugos padeda apsaugoti furgoną nuo purvo, o su SYNC 3 Jūsų FordPass Connect niekada nepraras ryšio, kur benuvyktumėte. 
SKIRTAS SUNKIAU-SIEMS DARBAMS
Transit Connect Active galima įsigyti su pažangia sistema, padėsiančia be vargo įveikti sudėtingiausius kelio ruožus. Mechaninis riboto slydimo diferencialas sumažina nepageidaujamą ratų sukimąsi, ypač važiuojant nekibia  ar nelygia kelio danga, nukreipdamas galią į ratą su didžiausia trauka. Ši technologija padės jums judėti pirmyn, kai to labiausiai reikės.
PAŽANGI VARIKLIO TECHNOLO-GIJA
Pažangūs EcoBlue dyzeliniai varikliai puikuojasi įspūdinga, iki 120 AG galia ir sklandaus sukimo momento perdavimo savybėmis.