Draudiminių įvykių administravimas

Kiekvienas eismo įvykis - netikėtas ir kaip visada - labai „ne laiku“. Daug laiko, streso ir dažnai specifinių žinių reikalaujantis, varginantis procesas. Jei nukenčia tik transporto priemonė - atrodo pasisekė, kita vertus - įvykį seka kitos problemos, kurias norite išspręsti kuo greičiau. Draudiminių įvykių administravimas - vairuotojams siūloma paslauga, kuri išlaisvins jus nuo visų, su eismo įvykiu susijusių rūpesčių. Suteiksime visapusę informaciją, susijusią su draudiminio įvykio administravimu arba tiesiog atstovausime jus visuose žingsniuose: kvalifikuota pagalba registruojant žalą, atliksime eismo įvykio aplinkybių ekspertizę bei surinksime visus įvykio tyrimui reikalingus dokumentus. Atstovaujame savo klientams derybose su draudimo bendrovėmis bei kitomis, su tuo susijusiomis institucijose.

Atsitiko draudiminis įvykis? Pasinaudokite mūsų paslaugomis

Visus rūpesčius palikite mums. Draudiminių įvykių administravimas su Ford draudimu yra sklandus ir užtikrintas jūsų naudai. Nutikus eismo įvykiui, iš karto susisiekite su mumis - padėsime užpildyti ir pasirūpinsime draudiminio įvykio deklaracija, nugabensime automobilį į servisą tiesiai iš įvykio vietos. Nustatysime pirminę žalą, pasirūpiname automobilio defektavimu. Sutvarkome visus, su įvykiu susijusius dokumentus, atstovaujame klientų interesus draudimo bendrovių ar kitų, susijusių institucijų atžvilgiu.

Draudiminio įvykio deklaracija

Draudiminių įvykių administravime labai svarbus pirmasis žingsnis - draudiminio įvykio deklaracija, kurią svarbu užpildyti tinkamai. Atrodytų užduotis nėra sudėtinga ir nereikalauja papildomų žinių, bet nutikus avarijai ir patekus į stresinę situaciją, vairuotojai neretai pasimeta, pamiršta užpildyti svarbias detales, kartais įsivelia į konfliktines situacijas. Neretai draudiminio įvykio deklaracija užpildoma neteisingai: pamirštama pasirašyti, nenurodomi vairuotojų kontaktai, nenubraižoma avarijos schema, eismo įvykio kaltininkas parašu nepatvirtina savo kaltės arba būna ir taip, kad vienas iš vairuotojų pasiima abi deklaracijos kopijas. 

Draudiminio įvykio pranešimas

Draudiminio įvykio administravimas prasideda nuo pranešimo apie eismo įvykį. Atsitikus eismo avarijai, tiesiog nusiraminkite ir susisiekite su mumis. Ford draudiminių įvykių ekspertai padeda išspręsti praktiškai visas problemas: nuo teisingo deklaracijos užpildymo iki to laiko, kai jūsų suremontuoto ir pilnai techniškai tvarkingo automobilio raktai grąžinami jums atgal. Savo klientams padedame konstruktyviai bendrauti su draudimo bendrovėmis, įvertinti žalą kliento naudai. Automobilio žalos įvertinimas, jo nugabenimas į servisą, naujų detalių parinkimas, visų dokumentų sutvarkymas - tai mūsų kasdienis darbas, kurį atliekame maksimaliai puikiai.