KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI

FORD KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI: APTARNAVIMAS

ford Profesionalios serviso paslaugos

Profesionalios serviso paslaugos

Ford automobilių servisas įsipareigoja suteikti pagalbą jums patogiu metu, kad būtų išvengtos prastovos ir nepatirtumėte papildomų nuostolių. Pasinaudokite specialiai jūsų patogumui teikiamomis paslaugomis: transporto priemonės apžiūra per trumpiausią laiką ar greita ir paprasta paslaugų rezervacija internetu.
ford periodinis aptarnavimas

Periodinis aptarnavimas

Visapusiška periodinio aptarnavimo paslauga, skirta senesniems Ford komerciniams automobiliams. Teikiame būtiniausią techninę priežiūrą bei atliekame transporto priemonių patikrą, keičiame tepalus bei filtrus. 
ford kreditavimas

Lankstus kreditavimas

Ford Pro™ FinSimple™ -  lanksčios kredito sąlygos ir paprastesnis administravimas įsigyjant Ford automobilius ir komercines transporto priemones. Palikite tai mums ir geriau visą savo dėmesį sutelkite į produktyvų savo verslo valdymą. Tik verslo klientams.
Ford automobilių parko valdymas

Ford automobilių parko valdymas

Siūlome klientams ilgalaikes paslaugų sutartis, kurios padės maksimaliai padidinti automobilių eksploatavimo laiką, sumažinti priežiūros išlaidas bei padidinti bendrą automobilių parko efektyvumą.
Ford Pro Intelligence

Ford Pro™ Intelligence™

Ford Pro™ Intelligence™ siūlo unikalias prenumeratos paslaugas didesnius automobilių parkus turintiems verslo klientams, padedančias efektyviau valdyti turimas Ford transporto priemones.

KOMERCINIS AUTOMOBILIS PAGAL KLIENTO POREIKIUS

Susikurkite jūsų poreikiams skirtą komercinį automobilį. Sužinokite daugiau apie Ford ir mūsų partnerių siūlomas unikalias verslo automobilių pritaikymo galimybes.