FOR CREW AND CARGO

FORD TRANSIT CHASSIS DOUBLE CAB

FORD TRANSIT CHASSIS VAŽIUOKLĖ SU DVIGUBA KABINA

Su Transit Chassis Double Cab su dviguba kabina be vargo pervešite tiek krovinius, tiek savo darbininkų komandą – jis idealiai tinkamas, kai reikalingas tiek krovininis furgonas, tiek keleivinis automobilis.   
 
Transit Chassis važiuoklę su dviguba kabina galite pasirinkti su ilga arba labai ilga ratų baze, ant tvirtos, kopėtinio tipo važiuoklės, užtikrinančios tvirtą, plokščią pagrindą, ant kurio pagal savo poreikius galite konfigūruoti idealią, iki šešių keleivių talpinančią transporto priemonę, atlaikančią iki 2960 kg apkrovą. 
 
Pro plačiai atsidarančias duris lengvai pateksite į išmaniai suprojektuotą furgono vidų. Galinėje eilėje esančias sėdynes galima atkelti – po jomis rasite dėtuvę įrankiams, nešiojamiesiems kompiuteriams ar kitai įrangai, kurią pageidaujate laikyti paslėptą. Vidurinę priekinės eilės sėdynę galima nulenkti ir naudoti kaip patogų pagrindą darbui. 

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

DAR DIDESNĖ 5 TONŲ MODELIO GALIA

Naujasis 5 tonų GVM (bendrosios transporto priemonės masės) Transit Chassis Cab modelis pasižymi neregėtu naudinguoju tūriu – juo galite veiksmingai gabenti iki 2960 kg krovinį.  

Dėl tokios galios 5 tonų modelis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams. Bet kuri pasirinkta ratų bazės konfigūracija (L3, L5) užtikrina: tai universalus furgonas visiems Jūsų poreikiams.
 
Dar tvirtesnis. Šis naujasis, itin tvirtas Transit pasirengęs darbui.

PATIKIMAS NET PERMAININ-GOMIS SĄLYGOMIS

Kur bekeliautumėte – apledėjusiais žiemos keliais ar pažliugusiais keliukais – su visų varomųjų ratų (AWD) pavara įveiksite juos be vargo. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara – tai sukimo momento pagal poreikį sistema, leidžianti užtikrintai susidoroti su iššūkiais važiuojant sudėtingomis kelio dangomis. Nuspaudus mygtuką ar reaguojant į kelio sąlygas, AWD besąlygiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų krovinio saugumą kelyje. Vos 60 kg didesnė masė suteikia papildomo universalumo, nesumažinant naudingojo tūrio.

VARIKLIŲ ĮVAIROVĖ

Transit Chassis Double Cab su dviguba kabina su pažangiomis hibridinėmis ar dyzelinėmis jėgos pavaromis užtikrina puikų galios ir našumo derinį. Keturi 2,0 litrų Ford EcoBlue dyzeliniai varikliai generuoja iki 170 AG galią ir 415 Nm sukimo momentą. Pirmą kartą galite rinktis Ford EcoBlue Hybrid jėgos pavarą, kad variklis dirbtų dar našiau ir su minimalia emisija. Kad transporto priemonė atitiktų griežčiausius reikalavimus dėl taršos, Transit Chassis Double Cab su dviguba kabina galima įsigyti ir su 130 AG arba 170 AG Heavy Duty dyzeliniu varikliu.

PAKAKS VIETOS VISAI KOMANDAI

Transit Chassis Double Cab – puikus sprendimas, kai vienu metu reikia transportuoti ir darbininkų komandą, ir krovinį. Pro plačiai atsidarančias duris lengvai pateksite į erdvų, puikiai išplanuotą furgono vidų. Dvivietėje priekinėje keleivių sėdynėje ir standartinėje keturvietėje galinėje sėdynėje gali patogiai įsitaisyti iki septynių asmenų, kurie po sėdynėmis ras pakankamai vietos daiktams susidėti. Šis variantas idealus, kai tenka transportuoti ir krovinį, ir keleivius.   

LINIJŲ IŠLAIKYMO SISTEMA

Furgone integruota važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo sistema naudoja į priekį nukreiptą kamerą, kuri pastebi, jei atsitiktinai išvažiuojate iš kelio juostos. Važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo sistema švelniai reguliuoja vairą, padėdama grįžti į savo juostą. Ratais prisilietus prie kelio linijos ar kelkraščio, ši sistema aktyvuoja vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjimą. Technologija automatiškai atsijungia važiuojant mažesniu, nei 64 km/h greičiu, arba ją galima išjungti rankiniu būdu.

ORO SLĖGIO PADANGOSE STEBĖJIMO SISTEMA

Jei kelionės metu bent vienoje Transit Chassis Double Cab padangoje oro slėgis pradeda mažėti, oro slėgio padangose stebėjimo sistema akimirksniu Jus įspėja apie galimai pradurtą padangą – prietaisų skydelyje užsidega atitinkamas simbolis.

ELEKTRA VALDOMI VEIDRODĖLIAI

Pastačius furgoną, elektra valdomi veidrodėliai užsilenkia, tokiu būdu išvengsite netyčinio jų sugadinimo. Atlenkti, jie apsaugo stilingai integruotus posūkio žibintus.