Griežtesnis nei bet kada

Dabar galima įsigyti 5 tonų važiuoklės kabiną

Pasiruošęs darbui

FORD TRANSIT VAŽIUOKLĖ SU VIENA KABINA

Sunkų darbą paverčia lengvesniu

FORD TRANSIT VAŽIUOKLĖ SU VIENA KABINA

FORD TRANSIT VAŽIUOKLĖ SU VIENA KABINA

Furgonai su platforma be borto, savivarčiai, furgonai-šaldytuvai ar daugybė kitų sprendimų... Ne veltui Transit Chassis Cab važiuoklė su viena kabina taip dažnai pasirenkama modifikavimui į furgoną. 
 
Transit Chassis Cab  važiuoklėje su viena kabina įrengta tik viena sėdynių eilė, kad liktų kuo daugiau vietos kroviniams gabenti.   
 
Kiekviena Transit Chassis važiuoklės su viena kabina konfigūracija, pradedant L2 (vidutinės ratų bazės) ir baigiant L5 (ypač ilgos ratų bazės) puikuojasi tvirta kopėtinio tipo važiuokle. Nuo šiol galite rinktis ir naująjį 5 tonų modelį – tvirtą, plokščią pagrindą, ant kurio pagal savo poreikius galite konfigūruoti idealią transporto priemonę, atlaikančią iki 2960 kg apkrovą.
 
Tvirta, patikima ir universali. Transit Chassis Cab važiuoklė su viena kabina sukurta patenkinti visus Jūsų verslo poreikius.  

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

DAR DIDESNĖ 5 TONŲ MODELIO GALIA

Naujasis 5 tonų GVM (bendrosios transporto priemonės masės) Transit Chassis Cab modelis pasižymi neregėtu naudinguoju tūriu – juo galite veiksmingai gabenti iki 2960 kg krovinį.  

Dėl tokios galios 5 tonų modelis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams. Bet kuri pasirinkta ratų bazės konfigūracija (L3, L4, L5) užtikrina: tai universalus furgonas visiems Jūsų poreikiams.

Dar tvirtesnis. Šis naujasis, itin tvirtas Transit pasirengęs darbui. 

PATIKIMAS NET PERMAININ-GOMIS SĄLYGOMIS

Kur bekeliautumėte – apledėjusiais žiemos keliais ar pažliugusiais keliukais – su visų varomųjų ratų (AWD) pavara įveiksite juos be vargo. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara – tai sukimo momento pagal poreikį sistema, leidžianti užtikrintai įveikti sudėtingas kelio dangas. Nuspaudus mygtuką ar reaguojant į kelio sąlygas, AWD besąlygiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų krovinio saugumą kelyje. Vos 60 kg didesnė masė suteikia papildomo universalumo, nesumažinant naudingojo tūrio.

FORD ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS

Naujasis Chassis Single Cab su pažangiomis hibridinėmis ar dyzelinėmis jėgos pavaromis yra kaip niekad galingas ir našus. Pasirinktas vienas iš keturių galimų 2,0 litrų Ford EcoBlue dyzelinių variklių generuoja iki 170 AG galią ir 415 Nm sukimo momentą. Pirmą kartą galite rinktis Ford EcoBlue Hybrid jėgos pavarą, kad variklis dirbtų dar našiau ir su minimalia emisija. Kad transporto priemonė atitiktų griežčiausius reikalavimus dėl taršos, Transit Chassis su viena kabina galima įsigyti ir su 130 AG arba 170 AG Heavy Duty dyzeliniu varikliu.  

ADAPTYVI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Su išmaniąja adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema galite be vargo nustatyti pageidaujamą savo transporto priemonės greitį. Sistema gali identifikuoti nustatytą greičio apribojimą ir palaikyti Jūsų pasirinktą greitį šio greičio apribojimo intervale. Pažangi radaro technologija nuskaito priekyje lėčiau važiuojančias transporto priemones ir gali automatiškai reguliuoti Jūsų greitį išlaikant reikalingą atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės. Transporto priemonėms prasiskirsčius, Transit Chassis Single Cab vėl ims važiuoti nustatytu greičiu. 

MAKSIMALI KONTROLĖ POSŪKIUOSE

Torque Vectoring Control sukimo momento kontrolė reaguoja į kelio dangą 100 kartų per sekundę (tai 33 kartus greičiau, nei akies mirksnis). Remiantis gautais duomenimis, sistema subalansuoja į abu Transit Chassis Single Cab priekinius ratus perduodamą galią. Taip užtikrinamas maksimalus sukibimas su danga ir itin tikslus manevringumas, kad be vargo įveiktumėte kelio posūkius ir nelygumus. 

ŠONINIO VĖJO STABILIZA-VIMAS

Taikant elektroninę stabilumo kontrolės sistemą, Transit Chassis Single Cab  padeda vairuotojui nenukrypti nuo kurso, esant stipriam, gūsingam vėjui. Sistema pajunta, kai furgonas veikiamas šoninių vėjų, ir padeda jį stabilizuoti.  

TRANSIT MODIFIKA-CIJOS

Ford Transit Chassis Cab garsėja universalumu ir plačiomis galimybėmis. Šią platformą galima įsigyti penkių bendrosios transporto priemonės masės (GVM) modifikacijų, tad ji idealiai atitiks kliento poreikius. Naujuoju 5 tonų modeliu galima gabenti net iki 2960 kg krovinių, tad jis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams, su kuriais susidoros itin sparčiai.