Naujasis Ford Mustang

Nevaržomiems nuotykiams

Pristatome septintosios kartos Ford Mustang®. Šis galiūnas su įspūdingai riaumojančiu 5.0l V8 varikliu žavi itin moderniu interjeru su individualiai pritaikomu skaitmeniniu ekranu. Nepamirštamą vairavimo malonumą patirsite pasirinkę bet kurį iš šių legendinių kėbulų tipų – Ford Mustang kabrioletą ar kupė.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

ĮKVĖPTAS PIRMOSIOS MUSTANG KARTOS

Elegantiškas siluetas ir raumeningas stotas. 

ĮSPŪDINGA PRIEKINĖ DALIS SU LEGENDINIO DIZAINO PRIEKINĖMIS GROTELĖMIS

Su Mustang ženkleliu ir trimis apšvietimo juostelėmis puoštais LED priekiniais žibintais. 

PIRMYN Į TRASĄ

Besipuikuojantis 19 colių lydinio ratlankiais ir galingais stabdžiais su dažytomis apkabomis.

Mustang interjeras

Apgaubtas technologijų

12,4 colių skaitmeninis prietaisų skydelis ir 13,2 colių Ford SYNC™ 4 jutiklinis ekranas sudaro vientisą vairuotoją supantį ekraną.

ĮKVĖPTAS LENKTYNIŲ JAUDULIO

Išskirtinio dizaino vairas užtikrina itin tikslų vairavimą.

PREMIUM KOKYBĖ

Premium kokybės odinės sėdynės ir itin maloni liesti apdaila.

Transmisija

6 greičių mechaninė arba 10 greičių automatinė SelectShift™ transmisija su pavarų svirtelių aktyvavimu.

ĮSPŪDINGA GALIA

Galingas ketvirtosios kartos 5.0 litrų Ti-VCT V8 Coyote variklis, 553 AG arklio galios ir 540 Nm sukimo momentas bei gausybė išmaniųjų technologijų. 100 km greitį šis galiūnas pasieks vos per 4,4 sekundes.

ITIN GALINGI STABDŽIAI

Brembo™ stabdžiai užtikrina itin tikslią ir užtikrintą stabdymo galią.

RIBOTO SLYDIMO DIFERENCIALAS

Dar geresnei akceleracijai ir tikslesniam posūkių įveikimui lenktynių trasoje.

AKTYVIOJI IŠMETIMO SISTEMA SU REGULIUOJAMAIS VOŽTUVAIS

Pasirinkite patinkantį gausmą: nuo tylaus, įprasto iki sportinio ar lenktyninio riaumojimo.

4-osios kartos Coyote 5.0L V8 variklis

Su dvigubu viršutiniu paskirstymo velenu ir lengvasvorėmis aliuminio cilindrų galvutėmis su keturiais vožtuvais viename cilindre. Dviguba oro įsiurbimo sistema užtikrina tiek tiesioginį aukšto slėgio, tiek ir netiesioginį žemo slėgio kuro įpurškimą. 

Rankinis stabdys šonaslydžiui

Mechaninis rankinis stabdys nustebins ne tik patrauklia išvaizda, bet ir funkcionalumu. Galėsite rinktis iš dviejų nustatymų –  pradedantiesiems ir ekspertams. Iki pasimatymo lenktynių trasoje! 

Vairavimo režimai

Šeši individualiai pasirenkami režimai skirti optimizuoti vairavimo savybes skirtingomis kelio ir oro sąlygomis. Įprastas, sportinis, slidžiai kelio dangai, lenktynėms trasoje ar gatvėje bei individualiai pasirenkamas režimas leis keisti automobilio nustatymus tam, kad pasinertumėte į nepamirštamą ir unikalią vairavimo patirtį. 

Lenktynių programėlės®

Jūsų lenktynių rezultatai ir duomenys pateikiami skaitmeniniame prietaisų skydelyje arba SYNC ekrane. Galėsite stebėti akceleracijos ir stabdymo efektyvumo rodmenis, ratų įveikimo laikus ir dar daugiau, kad maksimaliai padidintumėte savo automobilio galimybes lenktynių trasoje bei adrenalino lygį savo kraujyje. 

MagneRide® pakabos sistema

Pažangi naujoji MagneRide® pakabos sistema užtikrina saugesnį ir dar komfortiškesnį vairavimą.  Sistema stebi kelio sąlygas ir fiksuoja vairuotojo ketinimus, tikrindama ir reguliuodama amortizatorius iki tūkstančio kartų per sekundę.  

TECHNOLOGIJOS

Greičio apribojimo ženklų atpažinimas

Aptinka ir atpažįsta greičio apribojimo ženklus kelyje ar šalikelėje.  Informacija nuolat atsinaujina jums įvažiavus į kitą greičio ribojimo zoną ir yra pateikiama skaitmeniniame prietaisų skydelyje.

Išlaikymo eismo juostoje asistentas

Priekinio vaizdo kameros aptinka kelio ženklinimą ir įspėja apie netyčinį išvažiavimą iš eismo juostos. Sistema apie tai praneša vairuotojui vibruodama vairą ir palengva bandydama nukreipti automobilį atgal į eismo juostą.

Išmanioji kruizo kontrolė

Pastovaus greičio palaikymo sistema  naudoja elektroninius žemėlapių duomenis ir atpažįsta greičio ribojimo ženklus. Ši sistema pritaiko jūsų greitį prie kelio ir eismo sąlygų, pvz., greitkelio vingių ir eismo aplink jus.

Kliūties išvengimo pagalbos sistema

Kliūties išvengimo pagalbos sistema įsijungia kuomet atliekate staigų sukimo manevrą, norėdami išvengti kliūties. Ši sistema palengvins vairo sukimą, kad galėtumėte lengviau apvažiuoti kelyje pasitaikančias kliūtis.

Atbulinės eigos stabdymo sistema

Galiniame bamperyje esantys radaro jutikliai įspėja apie galimą susidūrimą. Sistema aktyvuojama važiuojant nuo 2 iki 11 kilometrų per valandą greičiu. Iškilus pavojui pasirodys įspėjimas ir sistema automatiškai įjungs stabdžius, kad padėtų sumažinti arba išvengti susidūrimo.

AKTYVIOJI APSAUGOS NUO ĮVAŽIAVIMO Į DUOBĘ SISTEMA

Sistema apsaugo nuo staigių smūgių įvažiavus į duobę ir leidžia išvengti brangiai kainuojančio pakabos remonto. Sistema akimirksniu pakeičia amortizatorių standumą ir kilsteli ratą, tokiu būdu sumažindama rato įkritimo į duobę gylį ir smūgį.

Užsisakykite jau šiandien

Patirkite malonumą vairuoti