Naujasis Ford Mustang

Nevaržomiems nuotykiams

Pristatome septintosios kartos Ford Mustang®. Šis galiūnas su įspūdingai riaumojančiu 5.0l V8 varikliu žavi itin moderniu interjeru su individualiai pritaikomu skaitmeniniu ekranu. Nepamirštamą vairavimo malonumą patirsite pasirinkę bet kurį iš šių legendinių kėbulų tipų – Ford Mustang kabrioletą ar kupė.

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

ĮKVĖPTAS PIRMOSIOS MUSTANG KARTOS

Nuo 1964 m. pulsuojanti Mustang dvasia atnaujintame modelyje. Dar geresnė aerodinamika, puikiai izoliuotas ir garsui nepralaidus stogas bei išskirtinis dizainas. Akį traukiantis stilius ir puikiai atpažįstamas dizainas. Klasikiniai trijų juostų galiniai žibintai su naujos kartos šviesos diodais.

ĮSPŪDINGA PRIEKINĖ DALIS SU LEGENDINIO DIZAINO PRIEKINĖMIS GROTELĖMIS

Su Mustang ženkleliu ir trimis apšvietimo juostelėmis puoštais LED priekiniais žibintais. 

PIRMYN Į TRASĄ

Standartiškai diegiamas „Performance Package“ našumo paketas kiekvienam vairuotojui suteiks nepamirštamą kontrolės jausmą tiek kelyje, tiek uždaroje lenktynių trasoje. 19 colių lydinio ratlankiai ir galingi išskirtinės raudonos spalvos stabdžiai.

Mustang interjeras

Apgaubtas technologijų

12,4 colių skaitmeninis prietaisų skydelis ir 13,2 colių Ford SYNC™ 4 jutiklinis ekranas sudaro vientisą vairuotoją supantį ekraną.

VALDYMAS, ĮKVĖPTAS LENKTYNIŲ JAUDULIO

Išskirtinio dizaino vairas užtikrins itin tikslų ir aukštos kokybės vairavimą. Rinkitės 6 bėgių mechaninę arba 10-ies bėgių automatinę pavarų dėžę su specialia „SelectShift™“ funkcija. Pajuskite tikrąjį malonumą vairuojant Mustang. 

PREMIUM KOKYBĖ

Premium kokybės odinės sėdynės ir itin maloni liesti apdaila.

Transmisija

6 greičių mechaninė arba 10 greičių automatinė SelectShift™ transmisija su pavarų svirtelių aktyvavimu.

ĮSPŪDINGA GALIA

Galingas ketvirtosios kartos 5.0 litrų Ti-VCT V8 Coyote variklis, 553 AG arklio galios ir 540 Nm sukimo momentas bei gausybė išmaniųjų technologijų. 100 km greitį šis galiūnas pasieks vos per 4,4 sekundes.

ITIN GALINGI STABDŽIAI

Brembo™ stabdžiai užtikrina itin tikslią ir užtikrintą stabdymo galią. Rinkitės važiavimo režimą pagal Jūsų vairavimo stillių bei nusistatykite patinkančius parametrus. Netikėtai palijus ir esant slidžiai kelio dangai, didesnei kontrolei galite naudoti „Slippery“ režimą, o jei norite greičiau įsibėgėti – junkite „Sport“. Taip pat išbandykite ir „Drag“ bei „Track“ režimus, jei norite didesnio praslydimo arba važiuojate nelygia kelio danga. 

RIBOTO SLYDIMO DIFERENCIALAS

Dar geresnei akceleracijai ir sukibimui su danga, riboto slydimo diferencialas sumažins rato sukimąsi, kad tiksliau įveiktumėte posūkius. Pasirinkę „MagneRide“, būsite užtikrinti geriausiu Mustang pakabos darbu bei vairavimu įvairiomis oro sąlygomis.

AKTYVIOJI IŠMETIMO SISTEMA SU REGULIUOJAMAIS VOŽTUVAIS

Naujasis Mustang užtikrina patį efektyviausią amerikietiško 5.0 l V8 variklio našumą, o pagerinta dviguba oro įsiurbimo sistema jį puikiai aušins. Išmetimo sistema su valdomais vožtuvais leis pasirinkti norimą automobilio garsą: nuo įprasto ir sportinio iki lenktyninio. Išlaisvinkite tikrąjį Mustang garsą.

4-osios kartos Coyote 5.0L V8 variklis

Su dvigubu viršutiniu paskirstymo velenu ir lengvasvorėmis aliuminio cilindrų galvutėmis su keturiais vožtuvais viename cilindre. Dviguba oro įsiurbimo sistema užtikrina tiek tiesioginį aukšto slėgio, tiek ir netiesioginį žemo slėgio kuro įpurškimą. 

Rankinis stabdys šonaslydžiui

Mechaninis rankinis stabdys nustebins ne tik patrauklia išvaizda, bet ir funkcionalumu. Galėsite rinktis iš dviejų nustatymų –  pradedantiesiems ir ekspertams. Iki pasimatymo lenktynių trasoje! 

Vairavimo režimai

Šeši individualiai pasirenkami režimai skirti optimizuoti vairavimo savybes skirtingomis kelio ir oro sąlygomis. Įprastas, sportinis, slidžiai kelio dangai, lenktynėms trasoje ar gatvėje bei individualiai pasirenkamas režimas leis keisti automobilio nustatymus tam, kad pasinertumėte į nepamirštamą ir unikalią vairavimo patirtį. 

Lenktynių programėlės®

Jūsų lenktynių rezultatai ir duomenys pateikiami skaitmeniniame prietaisų skydelyje arba SYNC ekrane. Galėsite stebėti akceleracijos ir stabdymo efektyvumo rodmenis, ratų įveikimo laikus ir dar daugiau, kad maksimaliai padidintumėte savo automobilio galimybes lenktynių trasoje bei adrenalino lygį savo kraujyje. 

MagneRide® pakabos sistema

Pažangi naujoji MagneRide® pakabos sistema užtikrina saugesnį ir dar komfortiškesnį vairavimą.  Sistema stebi kelio sąlygas ir fiksuoja vairuotojo ketinimus, tikrindama ir reguliuodama amortizatorius iki tūkstančio kartų per sekundę.  

TECHNOLOGIJOS

Greičio apribojimo ženklų atpažinimas

Aptinka ir atpažįsta greičio apribojimo ženklus kelyje ar šalikelėje.  Informacija nuolat atsinaujina jums įvažiavus į kitą greičio ribojimo zoną ir yra pateikiama skaitmeniniame prietaisų skydelyje.

Išlaikymo eismo juostoje asistentas

Priekinio vaizdo kameros aptinka kelio ženklinimą ir įspėja apie netyčinį išvažiavimą iš eismo juostos. Sistema apie tai praneša vairuotojui vibruodama vairą ir palengva bandydama nukreipti automobilį atgal į eismo juostą.

Išmanioji kruizo kontrolė

Pastovaus greičio palaikymo sistema  naudoja elektroninius žemėlapių duomenis ir atpažįsta greičio ribojimo ženklus. Ši sistema pritaiko jūsų greitį prie kelio ir eismo sąlygų, pvz., greitkelio vingių ir eismo aplink jus.

Kliūties išvengimo pagalbos sistema

Kliūties išvengimo pagalbos sistema įsijungia kuomet atliekate staigų sukimo manevrą, norėdami išvengti kliūties. Ši sistema palengvins vairo sukimą, kad galėtumėte lengviau apvažiuoti kelyje pasitaikančias kliūtis.

Atbulinės eigos stabdymo sistema

Galiniame bamperyje esantys radaro jutikliai įspėja apie galimą susidūrimą. Sistema aktyvuojama važiuojant nuo 2 iki 11 kilometrų per valandą greičiu. Iškilus pavojui pasirodys įspėjimas ir sistema automatiškai įjungs stabdžius, kad padėtų sumažinti arba išvengti susidūrimo.

AKTYVIOJI APSAUGOS NUO ĮVAŽIAVIMO Į DUOBĘ SISTEMA

Sistema apsaugo nuo staigių smūgių įvažiavus į duobę ir leidžia išvengti brangiai kainuojančio pakabos remonto. Sistema akimirksniu pakeičia amortizatorių standumą ir kilsteli ratą, tokiu būdu sumažindama rato įkritimo į duobę gylį ir smūgį.

Užsisakykite jau šiandien

Patirkite malonumą vairuoti