Prieinamumas

PRANEŠIMAS DĖL PRIEINAMUMO

Mes, Ford, suprantame, kaip svarbu sukurti svetainę, kuri būtų prieinama visiems. Štai kodėl svetainėje ford.lt atlikome daugybę pritaikymo neįgaliesiems vertinimų pagal žiniatinklio turinio prieinamumo gaires, nustatytas World Wide Web Consortium (W3C).

Esame įsipareigoję nuolat tobulinti ir nuolat stengiamės užtikrinti, kad mūsų turinys būtų kuriamas pagal priimtas prieinamumo ir naudojimo gaires ir standartus. Tai įtraukia:

Prieiga prie mūsų svetainės
Mūsų svetainės funkcijos (įskaitant kūrimą ir kainą, pardavėjo paieškos vietą ir parodų salę) veikia reaguojant, todėl jas galima pasiekti mobiliaisiais, delniniais ir staliniais įrenginiais.

Šriftai ir teksto dydis

Kur įmanoma ir tinkama, mes naudojome

Standartinis šriftas sans-serif svetainėje ford.co.uk ir lengvai įskaitomas.
Tiesioginis tekstas, o ne grafika, kad padidėtų jūsų valdymas ir sutrumpėtų puslapių atsisiuntimo laikas.
Nustatymų keitimas

Naudodami žiniatinklio naršyklę galite keisti teksto dydį šioje svetainėje. Taip pat galite atlikti kitų naudingų pakeitimų naršyklėje ir kompiuteryje.

Vaizdai ir alternatyvus tekstas

Jei įmanoma ir tinkama, vaizdai turi alternatyvų teksto atributą ekrano skaitytuvams. Tai reiškia, kad kai vaizdas perduoda svarbią informaciją, jo turinys rodomas alternatyviame tekste, kurį gali naudoti ekrano skaitytuvas.

Kontaktinė informacija

Kiekvieno tinklalapio poraštėje yra nuoroda į išsamią informaciją, kaip susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos neprisijungus.

Šis prieinamumo pareiškimas buvo paskelbtas 2017 m. gegužės mėn.