Susijunkite su automobiliu
Ford SYNC Technologija

Su Ford SYNC technologija valdysite gausybę automobilio ryšio funkcijų. Naudokitės jutikliniu ekranu arba neįtikėtinai paprasta valdymo balsu galimybe ir viską perimkite į savo rankas – telefono skambučius, tekstines žinutes, automobilio navigacijos sistemą ir savo mėgstamos muzikos grojaraščius.
Ford SYNC 4A
Šia technologija kol kas puikuojasi tik visiškai elektrinis Mustang Mach-E automobilis. Ford SYNC 4A – tai debesijos technologija grindžiama automobilio komunikacijos ir pramogų sistema. Debesijos ryšys leidžia SYNC 4A sistemai užtikrinti dar pažangesnį maršruto planavimą ir atpažinti šnekamąją kalbą, o belaidžio programinės įrangos atnaujinimo funkcija nuolatos tobulina jūsų automobilio galimybes. Belaidė išmaniojo telefono sąsaja, elektromobilio įkrovimo valdymas, naujasis 15,5 colių įstrižainės jutiklinis ekranas ir daug kitų išskirtinių SYNC 4A technologijos savybių atvers duris į visiškai naują ryšio pasaulį.
FORD SYNC 3 SU APPLINK FUNKCIJA
Visos SYNC 1.0 ir 2.0 versijų galimybės ir naujoji „pinch-and-swipe” valdymo gestais funkcija, itin spartus veikimas bei galimybė naudotis Apple CarPlay ir Android Auto.
FORD SYNC 2 SU JUTIKLINIU EKRANU IR VALDYMO BALSU FUNKCIJA
Atnaujinta Ford SYNC 1.0 ir SYNC 2 versija apima papildomas funkcijas, užtikrinsiančias dar geresnę naudojimosi ryšio technologijomis patirtį jūsų automobilyje. Spalvotas jutiklinis ekranas ir balso komandos leis valdyti norimas funkcijas dar paprasčiau.
FORD SYNC 1.1 SU APPLINK FUNKCIJA
Jūsų išmanųjį telefoną su automobiliu sklandžiai susiesianti technologija – natūralus ir intuityvus valdymas balsu leis naudotis naujausiomis pramogų, socialinių tinklų, naujienų ir informacinėmis programėlėmis kelionių metu.
Ford SYNC 1.0
Klausykitės mėgstamos muzikos, skambinkite ir priimkite telefono skambučius, išklausykite garsu skaitomas gautas tekstines žinutes – viską valdykite paprastomis balso komandomis. Sistema pravers ir eismo įvykio atveju, prireikus susisiekti su avarinėmis tarnybomis.
Bluetooth® su balso valdymu
Skambinkite ir atsiliepkite į skambučius ar net reguliuokite salono temperatūrą balso komandomis.