Erdvė visai komandai
Transit Connect Double Cab-In-Van

FORD TRANSIT CONNECT FURGONAS

Transit Connect furgonas puikuojasi garsiuoju Ford Transit tvirtumu bei pažangiausiomis technologijomis, leisiančiomis dar išmaniau įvykdykti užduotis. 
 Transit Connect furgonas komplektuojamas su viena sėdynių eile, kad maksimaliai padidintumėte bagažinės erdvę. Šį furgoną galite įsigyti su trumpa (SWB) arba ilga (LWB) ratų baze – jame telpa iki 3,6 m3, iki 982 kg krovinių*. Dėl furgone sumaniai išplanuotos pakrovimo per visą ilgį sistemos galėsite gabenti ir itin ilgus, nestandartinius krovinius. 
Šiame išskirtiniame vidutinio dydžio furgone gausu įmantrių technologijų, tokių, kaip aktyvioji parkavimo pagalbos sistema, kelio ženklų atpažinimo funkcija bei SYNC 3. Darniai veikdamos išvien šios sistemos padeda vairuotojui neprarasti ryšio ir furgono kontrolės. 
Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

FORD ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS
Mūsų 75 AG, 100 AG ir 120 AG TDCi dyzeliniai varikliai stebina savo rafinuota galia ir įspūdingu našumu. Nesvarbu, ar savo Transit Connect furgonu keliaujate miesto keliais, ar leidotės į tolimą reisą greitkeliu – šio furgono sklandaus sukimo momento perdavimo funkcija nepakeičiama įveikiant nuokalnes ar lenkiant. 
KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO FUNKCIJA
Kelio ženklų atpažinimo funkcija atpažįsta tiek šalikelėje, tiek virš kelio sumontuotus ar laikinai įrengtus kelio ženklus. Greičio apribojimo ar kelio ženklo simbolis rodomas Transit Connect furgono prietaisų skydelyje bei keičiasi kaskart Jums įvažiavus į naują ribojimo ruožą.
AKTYVIOJI PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA
Aktyvioji parkavimo pagalbos sistema pagelbės įmanevruoti furgoną į lygiagrečią ar statmeną stovėjimo vietą. Tiesiog spustelėkite mygtuką, ir šios inovatyvios sistemos jutikliai pravažiuojant ras tinkamą stovėjimo vietą. Po to sistema automatiškai įmanevruos Jūsų Transit Connect furgoną. Tereikės valdyti greičio ir stabdžių pedalus bei pavaras (vadovaujantis nuorodomis ekrane ir garsiniais signalais). Ši sistema taip pat išvairuos furgoną iš lygiagrečių stovėjimo vietų. 
VERSLO PROGRAMĖLĖ PRISIJUNGU-SIOMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS
Turite vieną furgoną ar administruojate iki penkių furgonų parką? FordPass Pro programėlė padės atskleisti išmaniąją jų pusę. FordPass Pro skirta būtent verslo transporto priemonėms: jos funkcijos, pavyzdžiui, SecuriAlert ir Vehicle Health Alerts (pranešimai apie transporto priemonės techninę būklę) užtikrins nepriekaištingą furgonų judėjimą kelyje, krovinių saugumą ir verslo plėtrą. 
APSAUGOS NUO SUSIDŪRIMO SISTEMA
Apsaugos nuo susidūrimo sistema pastebi priekyje esančias ar galinčias kirsti kelią transporto priemones ar pėsčiuosius ir apie juos įspėja. Jei nesureaguojate, sistema automatiškai aktyvuoja stabdžius. Šia technologija siekiama sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką  ar visiškai jų išvengti; ji aktyvuojama važiuojant iki 80km/h (50 mph) greičiu.