FORD VISUREIGIAI

FORD VISUREIGIŲ ASORTIMENTAS

Ford išmaniųjų visureigių asortimente gausu pažangių pagalbos technologijų, kad jūsų vairavimo patirtis būtų geresnė nei bet kada anksčiau. Juose daug vietos visiems keleiviams, naminiams gyvūnams ir bagažui. Be to, Ford visureigiai turi aukštesnę vairavimo padėtį, todėl prieš jus atsiveria platesnis matomumo laukas. Nauji visureigiai suteiks daugiau pasitikėjimo – kad ir kur keliautumėte.

Nuo kompaktiškos Puma iki didesnių, tokių kaip Kuga - visi nauji Ford visureigiai ir krosoveriai vertinami kaip vieni geriausių automobilių, kuriuos šiuo metu galite įsigyti. 

FUNKCIJOS, KURIOS NEPALIEKA ABEJINGŲ

ford visureigiu sync 3 sistema

BALSU VALDOMA KOMUNIKACIJOS SISTEMA

Ford SYNC 3 bei SYNC 4 komunikacijos sistema leidžia valdyti automobilio navigacijos, pramogų, aplinkos temperatūros palaikymo sistemas ir vairuotojo turimus išmaniuosius įrenginius balso komandomis. Taip pat meniu galite naršyti spalvotame jutikliniame ekrane. 
ford visureigiu awd sistema

PASITIKĖJIMAS BET KOKIOMIS ORO SĄLYGOMIS

Visureigis su integruota išmaniąja visų varančiųjų ratų sistema, intuityviai nustato tinkamiausią sukibimą su kelio danga, užtikrina pusiausvyrą posūkiuose bei nustato veiksmingiausią vairavimo režimą pagal kelio reljefą. Technologija nukreipia ratus varančiąją dalį į priekinę arba galinę automobilio ašį. Ši sukimo momento pagal poreikį sistema užtikrina išskirtinai tikslų automobilio valdymą ir didesnį efektyvumą. 
ford erdvus visureigiai

ERDVĖS POJŪTIS

Akivaizdus visureigių pranašumas prieš mažesnius automobilius - salono erdvė. Nesvarbu, ar vykstate stovyklauti, ketinate persikraustyti ar tiesiog išsiruošėte apsipirkti - Ford visureigiai sukurti taip, kad niekada nepritrūktumėte vietos automobilyje. O jei norite su savimi į kelionę pasiimti daugiau daiktų - palenkę galines sėdynes, turėsite jiems dar daugiau erdvės.

FORD EXPLORER

Ford Explorer - ypač komfortiški miesto visureigiai, kurie dabar dar galingesni ir draugiškesni aplinkai. Pasižymi važiavimo komfortu, interjero garso izoliacija bei aukščiausios kategorijos saugos funkcijomis. Ford Explorer įkraunamas hibridas – patikimas ir patogus visureigis šeimos poreikiams. Stilingas išore ir universalus savo vidumi – jame gali patogiai keliauti 7 suaugę, o erdvi bagažinė garantuoja vietą visiems jūsų daiktams. Itin efektyvus visureigis, turintis keturių varančiųjų ratų sistemą. 
ford explorer visureigiai

FORD PUMA

Ford Puma yra nedideli visureigiai. Modernaus dizaino automobilis, kuris puikiai prisitaiko prie miesto gatvių dinamikos. Puma yra varomas pažangios EcoBoost Hybrid technologijos, kuri užtikrina galią ir išskirtinį efektyvumą, nesvarbu, ar važiuojate miesto gatvėmis ar užmiesčio keliais. Daugybė vairuotojo pasirenkamų režimų leidžia pačiam pritaikyti važiavimą, kuris idealiai atitinka kelio sąlygas. B&O garso sistema ir SYNC 3 technologija leis atrasti vairavimo malonumą iš naujo.
ford puma visureigis

FORD KUGA

Įspūdingas, šiuolaikiškas dizainas tiek viduje, tiek išorėje. Bekompromisis našumas ir nepaprastas efektyvumas. Kuga taip pat turi įspūdingą funkcijų, sistemų ir technologijų sąrašą. Tai apima išmaniąją keturių varančiųjų ratų sistemą, pažangią SYNC 3 balsu valdomą komunikacijos sistemą, 8 colių spalvotą jutiklinį ekraną, Active Park Assist parkavimą lengvinančią funkciją ir Active City Stop - padedančią išvengti susidūrimų, kai važiuojama mažu greičiu. Savo Ford KUGA galite rinktis su benzininiu ar dyzeliniu varikliu, įkraunamą hibridinį arba visiškai hibridinį modelį. 
ford kuga visureigis