ĮKROVIMAS NAMUOSE

Naudojant namams skirtą elektromobilių įkroviklį

Investuokite į namams skirtą elektromobilių įkroviklį, užtikrinsiantį greičiausią ir patogiausią įkrovimo namuose būdą. Savo Ford Capri® galite palikti krautis per visą naktį, kaip ir savo telefoną.
 
Naudojant buitinį kištukinį lizdą
Papildomai įsigyjamas 2 tipo 2 režimo įkrovimo kabelis įkrovimui gali būti naudojamas kartu su bet kokiu 230 V buitiniu kištukiniu lizdu. Šis kabelis yra tinkamiausias nedažnam įkrovimui, kai tai yra neišvengiamai būtina.

ĮKROVIMAS KELYJE

BlueOval™ įkrovimo tinklas
Gaukite prieigą prie Ford BlueOval™ įkrovimo tinklo ir kraukite savo elektrinį Ford Capri® bet kurioje iš 600 000 kintamosios (AC) arba nuolatinės (DC) srovės viešojo įkrovimo stotelių 36-iose Europos šalyse.
 
IONITY
IONITY, vienas iš daugelio BlueOval™ įkrovimo stotelių tinklui priklausančių įkrovimo stotelių tinklų, siūlo galimybę naudotis aukštos galios nuolatinės srovės (DC) įkrovikliais, įkrausiančiais jūsų Capri® didžiausiu greičiu.
 
Įkrovimo kabeliai
Į standartinę naujojo Ford Capri® komplektaciją įeina 2 tipo 3 režimo įkrovimo kabelis, kurį galima naudoti bet kuriose kintamosios srovės (AC) viešosiose įkrovimo vietose. Nuolatinės srovės (DC) įkrovimo stotelėse kabeliai jau yra įrengti, o tai reiškia dar paprastesnes jūsų keliones.

ATRASKITE GYVENIMĄ SU ELEKTRINIU AUTOMOBILIU

Nuo esminių dalykų iki artimiausių įkrovimo vietų paieškos – sužinokite daugiau apie gyvenimą kartu su naujuoju jūsų elektriniu automobiliu.