Reikalauja jūsų dėmesio
Ford Mustang Mach-E GT
Pilnai elektrinis
Ford Mustang Mach-E GT
Ypatinga galia
Ford Mustang Mach-E GT
Sukurtas būti matomas
Ford Mustang Mach-E GT
FORD MUSTANG MACH-E GT
Susipažinkite su įspūdinga Mustang Mach-E GT galia, energija ir techninėmis charakteristikomis. Tai ne tik galingiausias, net 860 Nm sukimo momentą pasiekiantis Mustang Mach-E šeimos narys, bet ir sparčiausiai didelį greitį išvystantis Ford Mustang, nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekiantis vos per 3,7 sekundės.  Mustang Mach-E GT gali nuvažiuoti elektra iki 380-500 km (remiantis pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros rezultatais). 
Kraują kaitinančios Mustang Mach-E GT techninės charakteristikos ir energija nepaliks abejingų.
YPATYBĖS
0 – 100 km/h per 3.7 sekundes; 487 AG; 860NM
BREMBO PERFORMANCE STABDŽIAI
Italijos stabdžių meistrų Brembo sukurti Mustang Mach-E GT 19 colių vėdinami priekiniai diskai ir įspūdingos raudonos stabdžių apkabos užtikrina nepriekaištingą stabdymo galią.  
UNTAMED PLUS VAŽIAVIMO REŽIMAS
Išskirtinai tik Mustang Mach-E GT sukurtas Untamed Plus režimas aktyvuoja nežabotos galios Untamed vairavimo režimą. Šis lenktynių trasai skirtas režimas ilgam įkaitins vairuotojo kraują.
MAGNERIDE AMORTIZAVIMO SISTEMA
1000 kartų per sekundę reguliuojama MagneRide® aktyvioji pakaba užtikrina patikimą Mustang Mach-E GT sukibimą su kelio danga, tad šiuo galiūnu važiuosite sklandžiai ir išties užtikrintai.  
PRISIJUNKITE
SYNC 4A INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA
Su debesija sujungta ryšio ir pramogų sistema su 15,5 colio jutikliniu ekranu, balso atpažinimo funkcija, belaide išmaniojo telefono jungtimi ir automobilio įkrovos valdymo funkcija. Be to, pažangi navigacijos sistema išmaniai suplanuos įkrovimo sustojimus tolimesnių kelionių metu. 
FORD POWER-UP ĮKROVIMO PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI
Mustang Mach-E GT sukurtas tobulėti. Šį tobulėjimą užtikrina saugūs, belaidžiai naujiniai, gerinantys Jūsų automobilio kokybę, galimybes ir patogumą. 
FORDPASS PROGRAMĖLĖ
Atskleiskite išmaniąją savo Mustang Mach-E GT pusę. Su šia programėle galite automobilį atrakinti ir užrakinti, stebėti baterijos įkrovą ir nuvažiuojamą atstumą, rasti įkrovimo stoteles ir sumokėti už krovimą – ir visa tai valdoma Jūsų išmaniuoju telefonu.  
DIZAINAS
GT APDAILOS RINKINYS
Šis išimtinai GT modeliui skirtas rinkinys užtikrins, kad išsiskirtumėte iš kitų elektromobilių. Tradicinė  korio imitacijos grotelių apdaila – tai duoklė klasikiniam Mustang GT.
UNIKALŪS 20 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI
Specialiai Mustang Mach-E GT sukurti 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai išsiskiria įmantriu stipinų dizainu. 19 colių raudoni Brembo stabdžiai ir stabdžių apkabos su apdaila suteikia prašmatnumo ir stilingumo.  
FORD PERFORMANCE SPORTINĖS SĖDYNĖS
Unikalios Mustang Mach-E GT Ford Performance sportinės sėdynės dvelkia prabanga ir suteikia jūsų kelionei ypatingą komfortą. 
B&O GARSO SISTEMA
B&O garso sistema sklandžiai integruota Mustang Mach-E GT automobilyje. Ši pagal specialų užsakymą pagaminta garso sistema su dešimčia garsiakalbių ir prietaisų skydelyje integruota garso juosta kiekvieną kelionę pavers nepamirštama. 
ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS IR KROVIMAS
VIENU ĮKROVIMU NUVAŽIUOSITE IKI 380-500 KM(WLTP)
Mustang Mach-E GT siūlomos analogiškos įkrovimo paslaugos, kaip ir Mustang Mach-E: jos suteikia galimybę naudotis mūsų BlueOval™ įkrovimo stotelių tinklu. Be to, įsigydami Mustang Mach-E GT, gausite įkrovimo laidų rinkinį, kuriuo automobilį galėsite įkrauti tiek namuose, tiek kelionėje.  
ĮKROVIMAS NAMUOSE
Paprasta įkrauti, kaip išmanųjį telefoną. Rinkinyje esantį įkrovimo laidą galite jungti į standartinį kištukinį lizdą, arba, norėdami įkrauti automobilį sparčiau, galite įsigyti Ford Connected Wallbox įkrovimo stotelę.
ĮKROVIMAS VIEŠOJE ĮKROVIMO STOTELĖJE
Į rinkinį įeina penkerių metų papildoma narystė mūsų Blue Oval® įkrovimo stotelių tinkle. Ji suteikia galimybę naudotis virš 300 000 įkrovimo stotelių tinklu visoje Europoje, taip pat ir sparčiojo įkrovimo IONITY stotelėmis, bei patogiai apmokėti už paslaugas iš vienos sąskaitos. 
IONITY ĮKROVIMO STOTELIŲ TINKLAS
Ford yra sparčiai besiplečiančio IONITY tinklo, diegiančio didelės galios įkrovimo stotelių sistemą visoje Europoje, partneris. Šiose stotelėse savo  Mustang Mach-E įkrausite 93km nuvažiuojamam atstumui vos per 10 minučių.  
 
Iki 2025-ųjų IONITY planuoja turėti virš 7000 stotelių visoje Europoje, kiekvienoje stotelėje įrengiant vidutiniškai po šešias įkrovimo vietas.