Reikalauja jūsų dėmesio

Ford Mustang Mach-E GT

Pilnai elektrinis

Ford Mustang Mach-E GT

Ypatinga galia

Ford Mustang Mach-E GT

Sukurtas būti matomas

Ford Mustang Mach-E GT

FORD MUSTANG MACH-E GT

Susipažinkite su įspūdinga „Mustang Mach-E GT“ galia, energija ir techninėmis charakteristikomis. Tai ne tik galingiausias, net 860 Nm sukimo momentą pasiekiantis „Mustang Mach-E“ šeimos narys, bet ir sparčiausiai didelį greitį išvystantis „Ford Mustang“, nuo 0 iki 100 km/val. greitį pasiekiantis vos per 3,7 sekundės. „Mustang Mach-E GT“ gali nuvažiuoti elektra iki 380–500 km (remiantis pasaulinės suderintos lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros rezultatais). 

Kainoraštis ir katalogas

Peržiūrėkite automobilio kainoraštį ir katalogą.

Kraują kaitinančios Mustang Mach-E GT techninės charakteristikos ir energija nepaliks abejingų.

YPATYBĖS

0 – 100 km/h per 3.7 sekundes; 487 AG; 860NM

MUSTANG MACH-E GT PUIKUOJASI BREMBO PERFORMANCE STABDŽIAI

Naujasis „Mustang“ elektromobilis tiesiog gniaužia kvapą – iki smulkmenų apgalvotas dizainas ir kiekviena detalė. Iš tolo pastebimos Jūsų „Mustang Mach-E GT“ raudonos stabdžių apkabos neabejotinai atkreips automobilių entuziastų dėmesį.

Dar 1996-aisiais nuo „Mustang Cobra“ priekinių stabdžių diskų prasidėjusi „Ford“ ir „Brembo“ partnerystė sėkmingai tęsiasi. Italijos stabdžių meistrų „Brembo“, pasaulyje lyderiaujančių automobilių stabdžių technologijų srityje, sukurti „Mustang Mach-E GT“ 19 colių vėdinami priekiniai diskai ir įspūdingos raudonos stabdžių apkabos užtikrina nepriekaištingą stabdymo galią.

UNTAMED PLUS VAŽIAVIMO REŽIMAS UŽTIKRINA, KAD ŠIS MUSTANG PALIKS NEIŠDILDOMĄ ĮSPŪDĮ

Vairuodami savo „Ford Mustang Mach-E GT“ automobilį, važiavimo charakteristikas galėsite pritaikyti prie savo mėgstamo vairavimo stiliaus. „Active“, „Whisper“ ir „Untamed“ – tai trys variklio skleidžiamais garsais, aplinkos apšvietimu ir net Jūsų padidinto pravažumo elektromobilio atsaku besiskiriantys važiavimo režimai, nepriekaištingai atitiksiantys Jūsų nuotaiką. 

Tuo tarpu išskirtinai tik „Mustang Mach-E GT“ sukurtas „Untamed Plus“ režimas aktyvuoja nežabotos galios „Untamed“ vairavimo režimą. „Untamed Plus“ – tai automobilių sporto dvasia alsuojantis režimas, leisiantis vairavimo jauduliu mėgautis kur kas ilgiau. Šis lenktynių trasai skirtas režimas ilgam įkaitins vairuotojo kraują.

MAGNERIDE AMORTIZAVIMO SISTEMA

1000 kartų per sekundę reguliuojama „MagneRide®“ aktyvioji pakaba užtikrina patikimą „Mustang Mach-E GT“ sukibimą su kelio danga, tad šiuo galiūnu važiuosite sklandžiai ir išties užtikrintai.  „MagneRide®“ amortizatoriai yra užpildyti išmaniu magnetiniu skysčiu, todėl geba greitai reaguoti į besikeičiančios kelio dangos sąlygas. Rezultatas – sklandus, itin tvirtą jausmą ant kelio suteikiantis vairavimas.

Aukščiausias „Ford Mustang Mach-E“ skirtas EURO NCAP penkių saugumo žvaigždučių įvertinimas yra pakankamas įrodymas, kad šis „Mustang“ elektrinis automobilis iš tiesų padės užtikrinti Jūsų, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą. 

PRISIJUNKITE

SYNC 4A INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

Su debesija sujungta ryšio ir pramogų sistema su 15,5 colio jutikliniu ekranu, balso atpažinimo funkcija, belaide išmaniojo telefono jungtimi ir elektromobilio įkrovos valdymo funkcija. Jūsų „Mustang“ elektrinis automobilis valdomas ypač intuityviai.

Pažangi navigacijos sistema, įvertinusi automobilio baterijos įkrovos lygį ir viešųjų įkrovimo stotelių išsidėstymą, išmaniai suplanuos įkrovimo sustojimus tolimesnių kelionių metu. „Ford“ elektromobiliuose įdiegtas kelionių planavimo įrankis leis visiškai pasitikėti savo sprendimais kelyje. Jeigu norite kelionę susiplanuoti iš anksto – nustatykite savo tikslą, raskite įkrovimo vietas „FordPass“ programėlėje ir nusiųskite maršrutą tiesiai į savo automobilio SYNC 4A sistemą. 

FORD POWER-UP ĮKROVIMO PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

„Mustang Mach-E GT“ sukurtas tobulėti. Šį tobulėjimą užtikrina saugūs, belaidžiai naujiniai. Nuo SYNC 4A programinės įrangos atnaujinimo iki Jūsų automobilio kokybę, galimybes ir patogumą gerinančių naujinių. 

Dauguma atnaujinimų įdiegiami automatiškai, naudojantis pažangia debesijos ryšio technologija. Didesnės apimties programinės įrangos naujiniai gali būti įdiegti naudojantis belaidžiu „Wi-Fi“ ryšiu, Jums patogiausiu laiku ir vietoje. Naktis Jūsų „Mustang Mach-E GT“ taps mėgstamiausiu metu – ramus įkrovimas namuose ir automatinis įrangos atnaujinimas leis dieną pradėti maksimaliai pasiruošus.

FORDPASS PROGRAMĖLĖ JŪSŲ MUSTANG MACH-E GT PERKELS Į TELEFONĄ – DAR ARČIAU JŪSŲ

Atskleiskite išmaniąją savo „Mustang Mach-E GT“ pusę. Su šia programėle galite automobilį atrakinti ir užrakinti, stebėti baterijos įkrovą ir nuvažiuojamą atstumą, padangų slėgio lygį, rasti įkrovimo stoteles ir sumokėti už krovimą – ir visa tai valdoma Jūsų išmaniuoju telefonu. Kelionių metu vis sunku atsiminti, kur pastatėte automobilį? „FordPass“ pasiruošusi padėti – savo telefoną galėsite naudoti ir automobilio buvimo vietos nustatymui.

Susiejus išmanųjį telefoną su „FordPass“, įvairūs Jūsų „Mustang Mach-E GT“ nustatymai bus pritaikyti atsižvelgus į Jūsų iš anksto pasirinktus nustatymus, įskaitant sėdynių ir veidrodėlių padėtį, mėgstamą radijo stotį, aplinkos apšvietimą bei prietaisų skydelio išvaizdą.

DIZAINAS

GT APDAILOS RINKINYS

Šis išimtinai GT modeliui skirtas rinkinys užtikrins, kad išsiskirtumėte iš kitų elektromobilių. Tradicinė  korio imitacijos grotelių apdaila – tai duoklė klasikiniam Mustang GT.

UNIKALŪS 20 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Specialiai Mustang Mach-E GT sukurti 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai išsiskiria įmantriu stipinų dizainu. 19 colių raudoni Brembo stabdžiai ir stabdžių apkabos su apdaila suteikia prašmatnumo ir stilingumo.  

FORD PERFORMANCE SPORTINĖS SĖDYNĖS

Unikalios Mustang Mach-E GT Ford Performance sportinės sėdynės dvelkia prabanga ir suteikia jūsų kelionei ypatingą komfortą. 

B&O GARSO SISTEMA

B&O garso sistema sklandžiai integruota Mustang Mach-E GT automobilyje. Ši pagal specialų užsakymą pagaminta garso sistema su dešimčia garsiakalbių ir prietaisų skydelyje integruota garso juosta kiekvieną kelionę pavers nepamirštama. 

ĮVEIKIAMAS ATSTUMAS IR KROVIMAS

MUSTANG ELEKTROMOBILIS VIENU ĮKROVIMU NUVAŽIUOS IKI 380–500 KM(WLTP)

„FordPass“ programėlė leis valdyti įkrovimo namuose laiką, todėl Jūsų „Mustang“ elektromobilis bus visada pasirengęs kelionėms. Išmanioji nuvažiuojamo atstumo funkcija suteiks galimybę matyti baterijos įkrovos lygį, atstumą, kurį dar galite nuvažiuoti, ir Jums patogiose vietose išsidėsčiusias viešojo įkrovimo stoteles. „Mustang Mach-E GT“ siūlomos analogiškos įkrovimo paslaugos, kaip ir „Mustang Mach-E“: jos suteikia galimybę naudotis nemokama prieiga prie „FordPass BlueOval™“ įkrovimo stotelių tinklo ir „NewMotion“ bei IONITY įkrovimo stotelėse taikomomis nuolaidomis.   

Be to, įsigydami „Mustang Mach-E GT“, gausite įkrovimo laidų rinkinį, kuriuo automobilį galėsite įkrauti tiek namuose, tiek kelionėje. 

NAMUOSE PATOGIAI ĮKRAUNAMAS MUSTANG ELEKTRINIS AUTOMOBILIS

„Mustang“ elektrinis automobilis įkraunamas taip pat, kaip išmanusis telefonas. Rinkinyje esantį įkrovimo laidą galite jungti į standartinį kištukinį lizdą, arba, norėdami įkrauti automobilį sparčiau, galite įsigyti „Ford Connected Wallbox“ įkrovimo stotelę, kuri elektromobilio bateriją visiškai įkraus vos per naktį. Stotelė veikia kartu su „FordPass“ programėle, todėl įkrovimą galėsite valdyti nuotoliniu būdu.

FORD MUSTANG MACH-E GT ĮKROVIMAS VIEŠOJE ĮKROVIMO STOTELĖJE

Į rinkinį įeina penkerių metų papildoma narystė mūsų „Blue Oval®“ įkrovimo stotelių tinkle. Ji suteikia galimybę naudotis virš 300 000 įkrovimo stotelių tinklu visoje Europoje. Be to, „Ford“ yra viena iš greitojo įkrovimo tinklo IONITY steigėjų.

Viešojo įkrovimo stotelės – puikus pasirinkimas keliaujant, kadangi „Mustang“ elektromobilis dažniausiai bus įkrautas greičiau negu namuose. Kintamosios srovės viešojo įkrovimo stotelėse 10–80 proc. baterijos įkrausite per 7,2 val., o nuolatinės srovės įkrovikliai (150kW) 10–80 proc. baterijos gali įkrauti vos per 90 min. Už įkrovimą galėsite patogiai apmokėti „FordPass“ programėle.

IONITY UŽTIKRINA, KAD ENERGIJA PASIRŪPINTI GALĖSITE KARTU SU SAVO MACH-E GT

„Ford“ yra sparčiai besiplečiančio IONITY tinklo, diegiančio didelės galios įkrovimo stotelių sistemą visoje Europoje, partneris. Šiose stotelėse savo „Mustang Mach-E GT“ įkrausite 93 km nuvažiuojamam atstumui vos per 10 minučių.  
 
Iki 2025-ųjų IONITY planuoja turėti virš 7000 stotelių visoje Europoje, kiekvienoje stotelėje įrengiant vidutiniškai po šešias įkrovimo vietas. Greitojo įkrovimo stotelės, išsidėsčiusios šalia pagrindinių Europos greitkelių, tobulai tinka trumpoms pertraukėlėms – Jūsų naujasis „Mustang“ elektromobilis savo bateriją pasikraus greitai – kol išgersite puodelį kavos ar užkąsite.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Gaukite daugiau informacijos apie Jus dominantį modelį.