MUSTANG MACH-E YPATYBĖS

Nuo pažangių pagalbos vairuotojui technologijų ir dar aukštesnio lygmens ryšio funkcijų iki novatoriškų dizaino detalių: Mustang Mach-E automobilis be jokių pastangų panardins Jus į malonumą teikiančio vairavimo pasaulį, kur viskas orientuota į jus. Į stilingą, rafinuotumu dvelkiantį saloną pateksite naudodamiesi išmaniąja berakte patekimo į automobilį sistema ir E-Latch technologija. Salono viduje atrasite daugybę dar turtingesnę visiškai elektrinio vairavimo patirtį užtikrinančių pažangių technologijų, pavyzdžiui, galimybę sklandžiai ir lengvai valdyti automobilį suteiksiančią intuityvią vairavimo naudojantis tik vienu pedalu sistemą ir tris pasirenkamus važiavimo režimus, padėsiančius tiksliai sureguliuoti pageidaujamas važiavimo charakteristikas. Dar daugiau – tokios naujausios kartos ryšio technologijos kaip FordPass Connect ir Ford SYNC 4A leis valdyti jūsų elektrinį padidinto pravažumo automobilį (SUV) taip, kaip to dar nesate darę iki šiol*.

VAIRAVIMO PATIRTIS

VAŽIAVIMO REŽIMAI

Vairuodami savo Mustang Mach-E automobilį, važiavimo charakteristikas galėsite pritaikyti prie savo mėgstamo vairavimo stiliaus. Active, Whisper ir Untamed – tai trys variklio skleidžiamais garsais, aplinkos apšvietimu ir net jūsų padidinto pravažumo elektromobilio atsaku besiskiriantys važiavimo režimai, nepriekaištingai atitiksiantys jūsų nuotaiką. Išskirtinai tik Mustang Mach-E GT modelio versijai būdingas Untamed Plus režimas – tai dar ryškesnis Mustang Mach-E Untamed važiavimo režimo charakteris. Untamed Plus – tai automobilių sporto dvasia alsuojantis režimas, leisiantis vairavimo jauduliu mėgautis kur kas ilgiau. 

VIENO PEDALO REŽIMAS

Mustang Mach-E automobilyje veikia vairavimo vienu pedalu sistema. Nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo, automobilis ims automatiškai ir sklandžiai lėtėti. Atkurta stabdymo metu paprastai prarandama energija bus naudojama nuvažiuojamo atstumo padidinimui. Ši sistema didžiąją vairavimo laiko dalį leis naudotis vienu pedalu, o stabdžių pedalo prireiks tik staigesniam stabdymui.

AKTYVIOJI MAGNERIDE® PAKABA

1 000 kartų per sekundę prisitaikanti aktyvioji Mustang Mach-E GT MagneRide® pakaba leis itin tvirtai jaustis ant kelio. MagneRide® amortizatoriai yra užpildyti išmaniu magnetiniu skysčiu, todėl geba greitai reaguoti į besikeičiančios kelio dangos sąlygas. Rezultatas – sklandus, užtikrintumo jausmą teikiantis vairavimas.

ADAPTYVIOJI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Nuo šiol intensyvus eismas jūsų nebevargins. Adaptyvioji greičio palaikymo sistema su Stop and Go funkcija leis automatiškai išlaikyti iš anksto nustatytą atstumą iki priešais jus esančios transporto priemonės. Be to, esant intensyvaus eismo sąlygoms, ši technologija gali automatiškai visiškai sustabdyti jūsų Mustang Mach-E automobilį ir vėliau vėl pradėti važiuoti pasirinktu greičiu.

PAGALBOS IŠVENGIANT SUSIDŪRIMO FUNKCIJA

Kelią priešakyje stebinčią kamerą naudojanti pagalbos išvengiant susidūrimo sistema įspės apie nustatytą galimo susidūrimo su transporto priemone, pėsčiuoju arba dviratininku riziką. Laiku nesureagavus į tokį įspėjimą, sistema gali automatiškai aktyvinti visą stabdymo jėgą ir tokiu būdu sumažinti kai kurių priekinių susidūrimų žalą arba net jos išvengti.

ĮSPĖJAMOJI AKLOSIOS ZONOS SISTEMA IR ĮSPĖJIMO APIE ARTĖJANTĮ TRANSPORTĄ FUNKCIJA

Leiskite savo automobiliui tapti antrąja jūsų akių pora. Įspėjimo apie artėjantį transportą funkcija padės iš stovėjimo vietos išvažiuoti atbuline eiga – nustačius iš bet kurios pusės artėjančią transporto priemonę, apie tai būsite įspėti nedelsiant.
 
Panašiai veikia ir įspėjamoji aklųjų zonų sistema – ji stebi nematomose zonose esančias transporto priemones jums vairuojant. Nustačius pavojų, būsite įspėti įspėjamosiomis šoninių veidrodėlių šviesomis.

AUTOMATINIS VAIRO SUKIMO JĖGOS PADIDINIMAS

Jūsų Mustang Mach-E automobilis išsiskiria ir automatine vairo sukimo jėgos padidinimo funkcija, kuri yra išplėstinė pagalbos išvengiant susidūrimų sistemos dalis. Ši technologija, nustačiusi staigesnį nukrypimą nuo kelio siekiant išvengti susidūrimo, papildomai padidina vairo sukimo jėgą ir taip padeda apvažiuoti jūsų kelyje pasitaikiusią kliūtį.

AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Jūsų Mustang Mach-E automobilis, aptikęs priešais artėjančias transporto priemones, gali automatiškai pritemdyti tolimąsias šviesas. Nebelikus priešpriešinio transporto, tolimosios šviesos automatiškai vėl nušvis visu pajėgumu.

PENKIOS EURO NCAP ŽVAIGŽDUTĖS

Aukščiausias Ford Mustang Mach-E skirtas EURO NCAP penkių saugumo žvaigždučių įvertinimas yra pakankamas įrodymas, kad šis automobilis iš tiesų padės užtikrinti jūsų, jūsų keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą. Euro NCAP yra Europoje pirmaujanti nepriklausoma saugumo vertinimo organizacija, kuri, pasitelkusi daugybę griežtų vertinimo kriterijų, nustato naujų transporto priemonių saugumą. Be to, atliekant Green NCAP vykdomus oro taršos ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos vertinimus, Mustang Mach-E ir čia papildė geriausiųjų gretas.

BŪKITE PRISIJUNGĘ

SYNC 4A

Ford SYNC 4A – tai debesijos technologijos pagrindu veikianti automobilio ryšio ir pramogų sistema. Debesijos ryšys leidžia pažangiai planuoti maršrutus ir atpažinti šnekamąją kalbą. Belaidė išmaniojo telefono sąsaja, elektromobilio įkrovimo valdymo galimybės, intuityvus 15,5 colių įstrižainės jutiklinis ekranas ir gausybė kitų funkcijų – tai raktas į naują jūsų automobilio ryšio pasaulį.

FORD POWER-UP NAUJINIAI

Jūsų Mustang Mach-E yra sukurtas nuolatiniam tobulėjimui. Saugūs Ford Power-Up programiniai naujiniai užtikrina įvairius patobulinimus: nuo SYNC 4A programinės įrangos atnaujinimo iki jūsų automobilio kokybę, galimybes ir patogumą gerinančių naujinių. Dauguma šių naujinių įdiegiami automatiškai, naudojantis pažangia debesijos ryšio technologija. Didesnės apimties atnaujinimai gali būti įdiegti naudojantis belaidžiu Wi-Fi ryšiu, jums patogiausiu laiku ir vietoje.

FORDPASS PROGRAMĖLĖ

Jeigu pageidaujate išnaudoti dar daugiau išmaniųjų galimybių, susiekite savo Mustang Mach-E su jūsų išmaniajame telefone įdiegta FordPass programėle ir savo telefoną galėsite naudoti automobilio buvimo vietos nustatymui, nuotoliniam automobilio užrakinimui ir atrakinimui, be to, padangų slėgio lygį ir automobilio būklę stebėsite tiesiog savo telefono ekrane. Dar daugiau – keliones galėsite planuoti telefone ir kelionės tikslo maršrutą nusiųsti tiesiai į savo automobilį. Atsižvelgiant į jūsų maršrutą ir esant poreikiui, elektromobilio įkrovimas jūsų maršrute bus suplanuotas automatiškai. Tik Mustang Mach-E skirta išmanioji nuvažiuojamo atstumo funkcija suteiks galimybę matyti baterijos įkrovos lygį, atstumą, kurį dar galite nuvažiuoti, ir jums patogiose vietose išsidėsčiusias viešojo įkrovimo stoteles.

VAIRUOTOJO PROFILIS IR JO PRITAIKYMAS ASMENINIAMS POREIKIAMS

Susiejus išmanųjį telefoną su FordPass, įvairūs jūsų Mustang Mach-E automobilio nustatymai bus pritaikyti atsižvelgus į jūsų iš anksto pasirinktus nustatymus, įskaitant sėdynių ir veidrodėlių padėtį, jūsų mėgstamą radijo stotį ir net pasirinktą aplinkos apšvietimą bei jums patinkančią prietaisų skydelio išvaizdą. Norėdami dar labiau suasmeninti savo profilį, galėsite susikurti ir savo unikalų avatarą.

KELIONIŲ PLANAVIMO ĮRANKIS

Šis elektromobilių kelionių planavimo įrankis leis visiškai pasitikėti savo sprendimais kelyje. Pasirinkus kelionės tikslą, ši sistema, įvertinusi jūsų automobilio baterijos įkrovos lygį ir viešųjų įkrovimo stotelių išsidėstymą, automatiškai suplanuos jums tinkamiausią maršrutą. Be to, savo keliones galite planuoti ir iš anksto – tiesiog nustatykite savo kelionės tikslą, raskite įkrovimo vietas FordPass programėlėje ir nusiųskite maršrutą tiesiai į savo automobilio SYNC 4A sistemą.

NUOTOLINIS AUTOMOBILIO VALDYMAS

FordPass programėlės nuotolinio valdymo funkcijos – tai galimybė užrakinti ir atrakinti jūsų Mustang Mach-E automobilį ir stebėti įkrovimo būseną būnant bet kurioje vietoje. Be to, galite nustatyti išvykimo savo automobiliu laiką ir jūsų pageidaujami automobilio nustatymai bus automatiškai parinkti jums dar neatsisėdus už vairo.

BELAIDIS ĮRENGINIŲ ĮKROVIMAS

Nepraraskite ryšio savo Mustang Mach-E automobilyje. Standartinė belaidžio telefono įkrovimo funkcija leis patogiai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną be jokių laidų. Tiesiog padėkite savo įrenginį ant automobilio įkrovimo padėklo. Belaidžio įkrovimo galimybė leis palaikyti stilingą tvarką automobilio salone ir visada užtikrins pakankamą jūsų įrenginių įkrovos būseną.

NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS

ELEKTRINIS AUTOMOBILIS SU VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ PAVARA

Pažangi elektrinė dviejų variklių visų varančiųjų ratų pavara (AWD) žaidimo kelyje taisykles perkelia į visiškai kitą lygmenį. Ant priekinės ir galinės ašies montuojami elektriniai varikliai – tai dar įspūdingesnių techninių charakteristikų paslaptis, padėsianti įveikti dar didesnius iššūkius keliuose.

BATERIJOS UŽTIKRINAMAS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Galite rinktis iš dviejų Mustang Mach-E baterijų komplektacijos versijų. Automobilio modeliuose su galinių ratų pavara (RWD) gali būti montuojama standartinė arba didesnį nuvažiuojamą atstumą užtikrinanti baterijos įranga. Su standartine RWD modeliams skirta baterija (70 kWh) galėsite nuvažiuoti 325–439 kilometrus, o didesnį nuvažiuojamą atstumą užtikrinanti RWD modelių baterija leis įveikti net 450–600 kilometrų atstumą (WLTP testo rezultatai).

PAGALBA KELYJE

Išsikrovus automobilio baterijai kelionės metu, pagalbos kelyje paslauga užtikrins greitą automobilio įkrovimą vietoje, įskaitant transporto priemonės nugabenimą į saugią vietą. Jeigu nebus galimybės greitai įkrauti automobilio, jis bus nuvilktas iki artimiausio įkrovos punkto - Ford BlueOval™ įkrovimo tinklo stotelės, Ford atstovo, jūsų namų arba viešosios įkrovimo stotelės. Šiai paslaugai apribojimai netaikomi.

INOVATYVUS DIZAINAS

E-LATCH SISTEMA

Siekdami sukurti elegantišką, aptakių formų Mustang Mach-E dizainą, atsisakėme durelių rankenėlių. Nuo šiol, jums priartėjus prie automobilio, sistema atpažins jūsų raktelį ir apšvies durelėse įmontuotą mygtuką. Tiesiog palieskite jį ir durelės atsidarys.

B&O GARSO SISTEMA

Pasiruoškite pasinerti į jaudinančią ir galia alsuojančią akustinę patirtį kartu su papildomai pasirenkama dešimties garsiakalbių B&O garso sistema. Sukurta semiantis įkvėpimo iš namams skirtų Bang & Olufsen garsiakalbių dizaino, integruota nepriekaištingos išvaizdos garso sistema jau spėjo laimėti prestižinį interjero dizaino apdovanojimą. Itin efektyvus lengvasvoris ir vietą taupančios konstrukcijos žemo dažnio garsiakalbis abejingų taip pat nepaliks – žemo dažnio garsai privers širdį plakti stipriau.

PANORAMINIS STOGAS

Atskirai pasirenkamas fiksuotas panoraminis stiklinis stogas interjerą pripildys natūralia šviesa ir suteiks papildomos erdvės pojūtį. Speciali stiklo danga leis palaikyti vėsesnį saloną šiltuoju metų laiku ir užtikrins daugiau šilumos viduje orams atvėsus.

PRIEKINIS BAGAŽO SKYRIUS

Mustang Mach-E – dar didesnio patogumo sinonimas. Patogiai išdėstytas 81 litro talpos priekinis bagažo skyrius suteiks papildomos vietos daiktų laikymui. Tai tobula vieta buitiniam įkrovikliui tomis nerūpestingomis spontaniškų savaitgalio išvykų akimirkomis 

AUTOMATINIO BAGAŽINĖS ATIDARYMO SISTEMA

Automatinio bagažinės atidarymo sistema leis lengvai atidaryti jūsų Mustang Mach-E bagažinę net ir užimtomis rankomis. Sistemai aptikus automobilio raktelį, švelniai pajudinkite koją ore, po centrine bamperio dalimi, ir bagažinės durelės atsidarys jums nė neprisilietus. Be to, bagažinę galima atidaryti ir uždaryti neišlipus iš automobilio.

VISADA RASITE VIETOS SAVO DAIKTAMS

Nesvarbu, ar ruošiatės į nuotykių kupiną kelionę, ar tiesiog vykstate apsipirkti, praktiškai suplanuotos universalios bagažo erdvės automobilio priekyje ir gale patenkins jūsų poreikius bet kokių kelionių metu.