Sukurtas sunkiausiems darbams

Ford transit van trail

NAUJASIS FORD TRANSIT TRAIL

Tai tvirto dizaino, išmaniųjų technologijų ir naujų galimybių derinys. Naujasis  Ford Transit Trail sukurtas tiems, kurie savo verslui ieško tik geriausio. 
 
Mechaninis riboto slydimo diferencialas perduoda galią į ratus su didžiausia trauka, tokiu būdu užtikrindamas saugią Transit Trail kelionę net sudėtinguose kelio ruožuose. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara, kurią siūlome įsigyti papildomai, pagerina furgono savybes važiuojant bekele ‒ tad galėsite susidoroti net su sudėtingiausiais iššūkiais kelyje.
Įspūdingos priekinės grotelės su ryškiu FORD užrašu užtikrins, kad neliktumėt nepastebėti. Šoniniai kėbulo liejiniai ir išskirtiniai 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai neleis suabejoti: net rimčiausias užduotis įveiksite stilingai. 

Susipažinkite iš arčiau

SUSIPAŽINKITE SU TRANSIT TRAIL GALIMYBĖMIS

Kad ir kur prireiktų nuvykti darbo reikalais, Transit Trail galite pasikliauti. Nuo sudėtingų kaimo keliukų iki molėtų statybviečių – šis furgonas užtikrins, kad Jūsų darbai nestotų. Pribloškiantis naujas furgono dizainas neabejotinai išskirs Jus iš minios.  

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

MECHANINIS RIBOTO SLYDIMO DIFEREN-CIALAS

Transit Trail galima įsigyti su pažangia sistema, padedančia lengvai įveikti net sudėtingiausius kelio ruožus. Mechaninis riboto slydimo diferencialas sumažina nepageidaujamą ratų sukimąsi, ypač važiuojant nekibia  ar nelygia kelio danga, nukreipdamas galią į ratą su didžiausia trauka.  Tai suteiks užtikrintumo jausmą ir pagerins automobilio stabilumą, kai to labiausiai reikės.

IŠSKIRTINAI DAUG VIETOS KROVINIAMS

Transit Trail – didžiulis furgonas su įspūdingai daug vietos visų trijų matmenų kroviniams: krovinio ilgio, pločio ir naudingo aukščio furgono viduje. Iki 2,1 tonos keliamosios galios ir 15,1 m3 tūrio krovinių zoną galima užpildyti daugiau nei 3 metrų ilgio kroviniais. Plačios šoninės durelės, kurios Jums pageidaujant gali būti valdomos elektra, ir galinė pakopa užtikrina lengvą prieigą prie jūsų krovinio.

IŠMANIOJI VISŲ VAROMŲJŲ RATŲ PAVARA

Važiuojant sudėtingomis kelio sąlygomis, niekas neprilygsta visų varomųjų ratų pavarai. Transit Trail galima įsigyti su išmaniąja AWD visų varomųjų ratų sistema, pakeičiančia mechaninį riboto slydimo diferencialą ir padedančia dar sklandžiau ir užtikrinčiau įveikti net sudėtingiausius iššūkius kelyje.

FORD ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS

Transit Trail modeliai su pažangiais 2,0 litrų Ford EcoBlue dyzeliniais varikliais yra kaip niekad galingi ir našūs. Pasirinkę vieną iš keturių galimų jėgos pavarų, generuojančių iki 185 AG galią, tikrai išsirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį furgoną.