Sukurtas sunkiausiems darbams

Ford transit van trail

Nauja jėga. Tas pats patikimas partneris.

Naujasis penkių tonų Ford transit 

Visiems jūsų darbams

Ford transit van trail

FORD TRANSIT FURGONAS

Kokią užduotį besugalvotumėte, mes pasiūlysime tinkamą Transit furgoną jai įvykdyti.
 Transit furgonuose yra vos viena eilė sėdynių, kad liktų daugiau vietos kroviniams, kurie gali būti iki L4 H3 konfigūracijos. Naujuoju 5 tonų Transit furgono modeliu galite gabenti iki 2457 kg krovinių.   
 Šiame furgone saugiai sutalpinsite iki 15,1 m3 krovinių. Krovininio pagrindo ilgis siekia net 4217 mm (L4 komplektacijoje), tad Transit LWB modeliu patogiai transportuosite didelio ilgio krovinius – vamzdžius, plokštes ar kiliminės dangos ritinius.  
 Krovinius lengvai pasieksite pro stumdomas šonines duris, galines duris per visą aukštį bei ant galinio bamperio sumontuotą pakopą.  
 Transit Panel Van vairuotojo erdvė su daugybe pažangių ryšio funkcijų ir pagalbos vairuotojui technologijų taps Jūsų biuru ant ratų. 

SUSIPAŽINKITE SU TRANSIT FURGONO GALIMYBĖMIS

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

DAR DIDESNĖ 5 TONŲ FURGONO GALIA

Naujasis 5 tonų GVM (bendrosios transporto priemonės masės) Transit furgono modelis pasižymi neregėtu naudinguoju tūriu – juo galite patogiai gabenti iki 2457 kg krovinį.  
 
Dėl tokios galios 5 tonų modelis idealiai tinkamas sunkiasvoriams darbams. Didesnė Jumbo furgono važiuoklės bazės ir kėbulo konfigūracija (L4 H3) užtikrina: furgone tikrai pakaks vietos ir galios kroviniui vežti. Tai universalus furgonas visiems Jūsų poreikiams.

Dar tvirtesnis. Šis naujasis, ypač tvirtas Transit pasirengęs darbui. 

DAUG VIETOS KROVINIAMS IR YPAČ PATOGU JUOS PASIEKTI

Transit Trail – didžiulis furgonas su įspūdingai daug vietos kroviniams visais trimis  matmenimis: krovinio ilgio, pločio (nuo vieno iki kito rato arkos) ir naudingo aukščio furgono viduje. 15,1 m3 tūrio krovinių zoną galima užpildyti daugiau nei 3 metrų ilgio kroviniais. Furgone, kurio apkrovos galia iki 2457 kg, niekada nepritrūksite vietos ir galėsite vežti beveik viską. Prie krovinio patogiai prieisite pro plačias, optimalaus aukščio šonines duris, bei pakopą iš furgono galo. 

PATIKIMAS NET PERMAININ-GOMIS SĄLYGOMIS

Kur bekeliautumėte – apledėjusiais žiemos keliais ar pažliugusiais keliukais – su visų varomųjų ratų (AWD) pavara įveiksite juos be vargo. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara – tai sukimo momento pagal poreikį sistema, leidžianti užtikrintai susidoroti su iššūkiais važiuojant sudėtingomis kelio dangomis. Nuspaudus mygtuką ar reaguojant į kelio sąlygas, AWD besąlygiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų krovinio saugumą kelyje. Vos 60 kg didesnė masė suteikia papildomo universalumo, nesumažinant naudingojo tūrio. 

VARIKLIŲ ĮVAIROVĖ

Transit Panel Van su pažangiais 2,0 litrų Ford EcoBlue dyzeliniais varikliais yra kaip niekad galingi ir našūs. Pasirinkę vieną iš keturių galimų jėgos pavarų, generuojančių iki 182 AG galią, tikrai išsirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį furgoną. Klientai, kuriems reikalinga dar didesnė galia, naująjį Transit gali įsigyti ir su HDT (sunkiojo furgono) varikliu. Tai itin galingas ir didelis furgonas.

LENGVASIS HIBRIDAS

Siekiantiems kuo didesnio našumo nuo šiol galima įsigyti ir Transit lengvojo hibrido modelį. Nedidelis baterija maitinamas elektrinis variklis išvien dirba su įprastiniu varikliu, mažindamas Jūsų Transit furgono degalų sąnaudas, kai nereikalinga didelė transporto priemonės galia. 

FORD ECOGUIDE

Inovatyvi Ford EcoGuide sistema nuolat vertina Jūsų vairavimo įpročių įtaką degalų sąnaudoms. Sistema analizuoja Jūsų greičio, pavarų perjungimo, stabdymo ir reakcijos parametrus bei trumpų ir ilgų Jūsų Transit furgonu nuvyktų kelionių skaičių. Po to EcoGuide sistema perteikia Jums šią informaciją prietaisų skydelio ekrane. Ši sistema skirta padėti važiuoti našiau, su mažesnėmis degalų sąnaudomis, kad vairuodami šį furgoną, kuo daugiau sutaupytumėte. 

APSAUGA NUO SUSIDŪRIMO SU PĖSČIŲJŲ PASTEBĖJIMO FUNKCIJA

Apsaugos nuo susidūrimo sistema su pėsčiųjų pastebėjimo funkcija ir integruota radaro bei kameros technologija nuskaito priešais furgoną esantį kelią. Pastebėjus susidūrimo su transporto priemone, pėsčiuoju ar dviratininku pavojų, vairuotojas įspėjamas. Laiku nesureagavus, siekiant sumažinti susidūrimo iš priekio intensyvumą ar jo visiškai išvengti, sistema gali pradėti automatiškai stabdyti iki visiško transporto priemonės sustabdymo.