Veža įgulą ir krovinius

ford transit double cab-in-van

FORD TRANSIT FURGONAS SU DVIGUBA KABINA

Transit furgonas su dviguba kabina yra ne tik itin patogus keleiviams, bet tuo pačiu ir pasižymi Ford Transit būdingomis tvirtumo savybėmis.
 
Transit furgone su dviguba kabina puikiai tilps visa Jūsų darbininkų komanda su visa reikiama įranga. 
 
Trijose priekinėse keleivio sėdynėse bei erdvioje antroje sėdynių eilėje tilps iki 7 keleivių. Pro pilnai įstiklintas stumdomas šonines duris į furgoną patogiai įlips galinių sėdynių keleiviai. Fiksuota pertvara patogiai atskiria antrąją sėdynių eilę nuo erdvios furgono krovininės zonos.  
 
Trys galimos Transit furgono su dviguba kabina važiuoklės bazės kombinacijos L4 (pailgintos važiuoklės bazės) modelyje užtikrina iki 10,6 m3 krovinių talpą. Tai reiškia, kad šiame furgone galite vežti ne tik gausią darbininkų komandą, bet ir tris standartinius europadėklus.

Susipažinkite iš arčiau

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

FORD ECOBLUE DYZELINIS VARIKLIS

Naujuosiuose Transit furgonuose su dviguba kabina riaumoja pažangūs 2,0 litrų tūrio Ford EcoBlue dyzeliniai varikliai, išduodantys įstabią galią ir našumą. Pasirinkę vieną iš keturių galimų jėgos pavarų, generuojančių iki 182 AG galią, tikrai išsirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį furgoną. Klientai, trokštantys dar didesnės galios, naująjį Transit gali įsigyti ir su HDT (sunkiojo furgono) varikliu. Variklis gali generuoti dar didesnį sukimo momentą, tad šis furgonas idealiai tinka didelėms darbininkų komandoms. 

PATIKIMAS NET PERMAININ-GOMIS SĄLYGOMIS

Kur bekeliautumėte – apledėjusiais žiemos keliais ar pažliugusiais keliukais – su visų varomųjų ratų (AWD) pavara įveiksite juos be vargo. Išmanioji visų varomųjų ratų pavara – tai sukimo momento pagal poreikį sistema, leidžianti užtikrintai susidoroti su iššūkiais važiuojant sudėtingomis kelio dangomis. Nuspaudus mygtuką ar reaguojant į kelio sąlygas, AWD besąlygiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų krovinio saugumą kelyje. Vos 60 kg didesnė masė suteikia papildomo universalumo, nesumažinant naudingojo tūrio.  

VAŽIAVIMO VIENOJE EISMO JUOSTOJE IŠLAIKYMO SISTEMA

Transit furgone su dviguba kabina integruota važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo sistema naudoja į priekį nukreiptą kamerą, kuri pastebi, jei atsitiktinai išvažiuojate iš kelio juostos. Važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo sistema švelniai reguliuoja vairą, padėdama grįžti į savo juostą. Ratais prisilietus prie kelio linijos ar kelkraščio, ši sistema aktyvuoja vairo vibraciją ir vaizdinį įspėjimą. Technologija automatiškai atsijungia važiuojant mažesniu, nei 64 km/val. greičiu, arba ją galima išjungti rankiniu būdu. 

PANORAMINĖ KAMERA

Nedidukė furgono priekyje sumontuota panoraminė kamera perduoda išskaidytą vaizdą į daugiafunkcį Transit ekraną, kad galėtumėte matyti iš visų pusių artėjančias transporto priemones, dviratininkus ar pėsčiuosius. Ši priekinio vaizdo kamera nepakeičiama manevruojant iš ankštos stovėjimo vietos ar važiuojant riboto matomumo intensyvaus eismo keliu.

ORO SLĖGIO PADANGOSE STEBĖJIMO SISTEMA

Jei kelionės metu bent vienoje padangoje oro slėgis ima mažėti, oro slėgio padangose stebėjimo sistema akimirksniu Jus įspėja apie galimai pradurtą padangą – prietaisų skydelyje užsidega atitinkamas simbolis.